Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Червень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3
  4 5 6 7 8 910
 11121314151617
»18192021222324
»252627282930 
Заповіт
цнотливого бабія

Заповіт
цнотливого бабія
Анатолій Крим
Заповіт цнотливого бабія

Комедія на дві дії. (14+)
Тривалість 2 год 20 хв.

Прем'єра: 13 червня 2006 року

Постановка – В. Малахов
Сценографія – С. Шевцов
Костюми – К. Корнійчук
Музичне оформлення – В. Борисов
Балетмейстер – А. Рубіна
Фехтування – О. Роєнко
У виставі використано оригінальну музику В. ДіДюЛі

Дійові особи та виконавці:

Дон Жуан - Валерій Зайцев, Миколай Рушковський
Лепорелло - Сергій Озіряний
Донна Анна - Наталія Доля
Монах - Олег Савкін

Так! Так! Так! Ви не помилилися, йдеться про героя усіх віків і часів! Перед вами неперевершений улюбленець і водночас лютий ненависник жінок - Дон Жуан! Ви запитаєте, де ж логіка, адже цнотливість жодним чином не асоціюється з його особистістю? Сучасний український прозаїк і драматург Анатолій Крим представляє нам свого Дон Жуана, бабія і гульвісу, на схилі років, який кається у своїх гріхах і запевняє нас у своїй ... невинності.  Ні, від жінок він не відрікається, їх було рівно 617, і всіх їх він шалено любив та навчив буквально літати від переповненого почуття любові, літати від захоплення і щастя, але ... при цьому жодною з них він не володів. І ось останній, передсмертний вечір, сповідь закінчена.   

Чернець, приголомшений почутим, полонений красою і гріхом перелюбства, готовий повернутися до світського життя. Відкрити своє серце для жіночої любові, погодьтеся, більш приємно, ніж перебувати в ув'язненні в монастирській келії. Знайшлася й гідна партія - дочка донни Анни, що прийшла помститися за свою, як з’ясувалося, багатостраждальну матір. Невмілий чернець, за намовою цнотливого бабія, чарує юну особу і обіцяє їй любов та безодню солодких відчуттів. 

Поєднання цієї пари в любові - остання інтрига старіючого Дон Жуана.

Заповіт
цнотливого бабія
Заповіт
цнотливого бабія

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Заповіт цнотливого бабія », що відбудеться – в Театрі ім. Лесі Українки. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!