Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Серпень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
»13141516171819
»20212223242526
»2728293031  
Наполеон і корсіканка

Наполеон і корсіканка
Іржи Губач
Наполеон та корсиканка

Комедія на дві частини. (14+)
Тривалість 2 год. 40 мин..

Прем'єра: 26 грудня 2004 року

Постановка – М. Резнікович
Сценографія – Д. Боровський (Москва)
Костюми – Д. Боровський, В. Плавун
Режисер – Б. Вознюк
Композитор – Ю. Шевченко
Концертмейстер  - В. Аскевич, Є. Горшков
Переклад з чеської Г.Дунди

Дійові особи та виконавці:

Наполеон - Давид Бабаєв
Жозефіна - Тетяна Назарова
Бертран - Борис Вознюк, Олег Савкін
Гурго - Олег Замятін, Сергій Озіряний
Попплтон - Олексій Поліщук
Губернатор - Станіслав Москвін, Олександр Хорошко
Повар - Петро Крилов

Наполеон Бонапарт - фігура в історії людства доволі масштабна і знакова. Не дивно, що життя легендарного французького імператора, хвилюючи душі і серця представників багатьох поколінь, стало загальним надбанням. 
Відлуння слави великого полководця долітає і до наших днів, породжуючи нові численні міфи про його долю, розширюючи горизонти для творчих пошуків.
Театр, для якого не існує ані часових, ані жанрових меж, також не втрачає можливості звернутися до особистості Наполеона. І цього разу, завдяки чеському драматургу Іржі Губачу, Бонапарт постане перед глядачем у досить незвичній іпостасі - одним із головних персонажів комедії. Саме так! Наївної, дуже душевної і доброї комедії.
Дія відбувається у 1819 році на острові Святої Єлени. Це вигадана історія про те, як проста корсиканка з королівським ім'ям Жозефіна завоювала довіру відставного імператора, перед яким колись тремтіла вся Європа. Ставши справжнім другом і ад'ютантом його імператорської величності, ця дивна, смішна і хоробра жінка змусила Бонапарта забути про свою велич, повернула йому прості людські бажання - танцювати та співати, сваритися і сміятися по-корсиканськи...

 

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Наполеон і корсіканка », що відбудеться – в Театрі ім. Лесі Українки. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!