Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Червень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3
  4 5 6 7 8 910
 11121314151617
»18192021222324
»252627282930 

Віденський Вальс
Балет на 2 дії
Віденський Вальс
Балет на 2 дії

Віденський Вальс
Балет на 2 дії

Це перша масштабна робота завідуючої кафедрою сучасної хореографії Національного університету культури та мистецтв Аніко Рехвіашвілі на уславленій сцені. Аніко також є автором лібрето «Віденського вальсу». Це романтична історія про те, як народжується музика. Головний герой композитор Франц (Євген Кайгородов) закоханий у просту дівчину Аннель (Яна Гладких), але вражений талантом знаменитої балерини Карли (Тетяна Білецька), захоплюється нею. Навколо цього любовного трикутника і розвивається сюжет. У музичній концепції були використані твори відомих австрійських композиторів Штраусів (батька й синів).

За словами режисера, вистава народжувався важко. Майже півтора року. Тричі художник Анатолій Іконников переробляв декорації. Багато сперечалися з приводу костюмів. Відразу ж відмовилися від копіювання та відновлення постановки театру 60-70-х років «Біля блакитного Дунаю», створеної Оленою Тангіевой-Бірзніек, де в ролі Прими блищала Валентина Калиновська (нині завідувач балетною трупою Національної опери). Разом з диригентом Олексієм Бакланов підбиралися музичні фрагменти і вибудовувалася драматургічна концепція. Крім іскрометних, що стали вже класикою «Казок Віденського лісу», «Вальсу баядерок», «На прекрасному блакитному Дунаї», «Весняних голосів» Йоганна Штрауса - старшого та молодшого, звучать твори Йозефа, які поглиблюють музичну палітру вистави. Як стверджує художній керівник балету та керівник постановочного проекту Віктор Яременко, цим спектаклем вони виводять на підмостки нову, сучасну хореографію. Саме тому запросили Аніко Рехвіашвілі, знаючи її як цікавого й неординарного хореографа. До цього вона ставила кілька концертних номерів для творчого вечора примадонни Національної опери Ганни Кушнерева.

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Віденський Вальс Балет на 2 дії», що відбудеться – в Національній опері України . Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!