Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Вересень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
       1 2
  3 4 5 6 7 8 9
 10111213141516
 17181920212223
»24252627282930

Турандот
Опера на 3 дії
                                    Турандот
Опера на 3 дії 
Турандот
Опера на 3 дії

Опера в трьох діях Джакомо Пуччіні на лібрето Джузеппе Адамі і Ренато Сімоні, засноване на однойменній драмі Карло Гоцці, у якій, у свою чергу, є натяки на обробку цього сюжету Фрідріхом Шиллером.

ДІЙОВІ ОСОБИ:

Принцеса Турандот (сопрано)
КИТАЙСЬКИЙ ІМПЕРАТОР (тенор)
ТИМУР, повалення татарський хан (бас)
Калаф, його син («Невідомий принц») (тенор)
ЛЮ, молода невільниця (сопрано)
Пінг, великий радник (баритон)
Панг, великий провісник (тенор)
Понг, великий кухар (тенор)
Глашатаї (баритон)
Імператорської гвардії, Придворні, СЛУГИ Кат, ДІТИ, МУДРЕЦІ, служниці, ТІНІ ПОМЕРЛИХ, НАТОВП.

Сюжет

Дія казки відбувається в Пекіні. Біля стін імператорського палацу, прикрашених головами страчених, мандарин читає указ: всякий, хто хоче удостоїтися руки принцеси Турандот, повинен розгадати три загадки, хто не відповість - буде страчений. Сьогодні вночі стратять перського принца. Натовп кидається до палацу, сторожа відтісняє народ. Падає старий. З натовпу вибігає юнак - він впізнав свого батька. Старий - це правитель Тимур, вигнаний з країни, а юнак - принц Калаф, що приховує від всіх своє ім'я. Тимура всюди супроводжує вірна Лю - рабиня, яка безнадійно кохає Калафа.

Наближається хода - це принцеса Турандот. Калаф засліплений її красою. Всі відмовляють його, але він тричі вдаряє в гонг, оголошуючи про своє рішення взяти участь у змаганні.

На площі перед палацом збирається народ. У натовпі Тимур і Лю. Турандот загадує Калафа першу загадка: що за яскраве марево народжується вночі і манить людину, а вранці вмирає, щоб вночі відродитися? «Це надія», - відповідає Калаф.

Друга загадка: що подібно до полум'я, але не полум'я? Якщо гине людина - воно застигає, а якщо перемагає, то палає немов сонце? «Це кров, - відповідає Калаф, - кров, що палає в жилах від кохання». Третя загадка: що подібно льоду, але від вогню замерзає? Хочеш бути вільним - воно тримає тебе в рабстві, а станеш його рабом - зробить царем? Калаф відповідає: «Це Турандот, лід її серця згорить у полум'ї любові». Тепер Турандот повинна відгадати ім'я незнайомця. Лю, що відмовилася назвати принцесі ім'я Калафа, гине. Турандот дізнається ім'я Калафа, лише полюбивши його.

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Турандот Опера на 3 дії», що відбудеться – в Національній опері України . Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!