Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Липень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1
  2 3 4 5 6 7 8
  9101112131415
»16171819202122
»23242526272829
 3031     

ТРАВІАТА
Опера на 4 дії
ТРАВІАТА
Опера на 4 дії

Травіата
Опера на 4 дії

Опера в чотирьох діях Джузеппе Верді на лібретто (італійською) Франческо Марії П'яве, засноване за п'єсою Олександра Дюма-сина «Дама з камеліями», в основі якої, в свою чергу, лежить його ж напівавтобіографічний роман.

ДІЙОВІ ОСОБИ:

Віолетта ВАЛЕРІ, куртизанка (сопрано)
ФЛОРА БЕРВУА, інша куртизанка (меццо-сопрано)
АЛЬФРЕД Жермон, молодий чоловік з Провансу (тенор)
Жорж Жермон, його батько (баритон)
БАРОН ДЮФАЛЬ, покровитель Віолетти (баритон)
Д-Р Гренвіль (бас)
АННАНА, покоївка Віолетти (сопрано)

Час дії: 1846 рік.
Місце дії: Париж і передмістя Отейле.
Перше виконання: Венеція, театр «Ла Феніче», 6 березня 1853 року.

Коли «Травіата» вперше була виконана 6 березня 1853 у Венеції, це був рішучий провал. Опера не сподобалася ні критикам, ні публіці. Велика проблема виникла зі співаками: надто пишною була героїня, що вмирає від сухот, і всі думали, що це жарт. Іншою проблемою були костюми: опера виконувалася в сучасному одязі (тобто, звичайно, в сучасних для 1853 року), а тоді для всіх було незвично, щоб у Великій опері виконавці були одягнені по-сучасному. У більш пізньому виконанні все це було змінено. І ось тоді опера здобула успіх в Італії. Широка публіка полюбила її - причому з самого початку - також в Англії та Америці, але тільки не критики. Вони вважали, що історія ця «огидна, жахлива і аморальна». Але критики нерідко спочатку помиляються, а публіка зазвичай права. Сьогодні ця опера, яка стала на сто п'ятдесят років старше, одна з найпопулярніших, а історію Віолетти можна знайти в книжках оперних сюжетів, адресованих дітям. Ось вам і мораль критиків.

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «ТРАВІАТА Опера на 4 дії», що відбудеться – в Національній опері України . Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!