Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Серпень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
»13141516171819
»20212223242526
»2728293031  

Сільска честь.
Кармен-сюїта
Сільска честь.
Кармен-сюїтаП. Масканьї
СІЛЬСЬКА ЧЕСТЬ
(Виконується італійською мовою)  
Опера на 1 дію

"СІЛЬСЬКА ЧЕСТЬ (Cavalleria Rusticana) - oпера в одній дії П'єтро Масканьї на лібрето Гвідо Менаше і Джованні Тарджоні-Тоццетті, засноване на п'єсі Джованні Верги, яка, в свою чергу, є інсценуванням його ж однойменної новели.

ДІЙОВІ ОСОБИ:

Сантуцца, молода селянка (сопрано)
Турідду, молодий солдат (тенор)
Лючія, його мати (контральто)
АЛЬФА, сільський возій (баритон)
ЛОЛА, його дружина (меццо-сопрано)

Час дії: свято Пасхи в кінці XIX століття.
Місце дії: село на Сицилії.
Перше виконання: Рим, театр "Костанцо", 17 травня 1890 року.

Назва «Cavalleria rusticana» зазвичай перекладається як «Сільська честь». Така іронія долі, адже в поведінці більшості персонажів опери немає ніякої честі. А що стосується новели Джованні Верги, то в ній описано поведінку героїв ще більш варварську, ніж ту, з якою ми стикаємося в опері Масканьї.

Відверта, з величезною силою виражена всепоглинаюча пристрасть - ось ті якості опери, які відразу ж принесли їй неймовірний успіх. Звичайно, важливе значення мають і літературні достоїнства лібрето. Новела Верги вважалася маленьким літературним шедевром. До того ж Е. Дузе, ця блискуча актриса, разом з іншими акторами з величезним успіхом виконувала на сцені драматичну версію цієї новели ще до того, як була написана опера. «Сільська честь» була першим і, можливо, найбільшим тріумфом як у літературі, так і в музиці напрямом, названим verismo (веризм), «теорії, - процитуємо Вебстера, - яка в мистецтві і літературі ставила на перше місце зображення повсякденного побуту, психологічних переживань героїв, увага до темних сторін життя міської та сільської бідноти »."Сільска честь.
Кармен-сюїта

Ж. Бізе - Р. Щедрін КАРМЕН-СЮЇТА

Балет на 1 дію

Кармен-сюїта - одноактний балет на музику Жоржа Бізе в оркестровці Родіона Щедріна. Заснований на опері «Кармен», музичний матеріал який Щедріним істотно перекомпонуований, стислий і знов заранжований. За мотивами новели Проспера Меріме, що лягла в основу опери, лібрето балету написав його перший постановник, кубинський балетмейстер Альберто Алонсо.

Вперше поставлено 1 серпня 1967 року в Національному балеті Куби (ісп. Ballet Nacional de Cuba, Гавана) балетмейстером Альберто Алонсо для Алісії Алонсо в ролі Кармен (екранізований в 1968, 1972 і 1973 роках) і 20 квітня 1967 року в Великому театрі для Майї Плісецької (екранізований в 1969 і 1978 роках).

Зміст «Кармен-сюїти» в постановці Альберто Алонсо:

У центрі балету - трагічна доля циганки Кармен і полюбшого її солдата Хозе, якого Кармен залишає заради молодого Тореро. Взаємовідносини героїв і загибель Кармен від руки Хозе зумовлені долею. Таким чином, історія Кармен (у порівнянні з літературним першоджерелом і оперою Бізе) вирішена в символічному плані, що посилено єдністю місця дії (майданчик кориди)

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Сільска честь. Кармен-сюїта», що відбудеться – в Національній опері України . Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!