Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Липень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1
  2 3 4 5 6 7 8
  9101112131415
»16171819202122
»23242526272829
 3031     

Сільска честь.
Болеро
Сільска честь.
БолероП. Масканьї
СІЛЬСЬКА ЧЕСТЬ
(Виконується італійською мовою)  
Опера на 1 дію

"СІЛЬСЬКА ЧЕСТЬ (Cavalleria Rusticana) - oпера в одній дії П'єтро Масканьї на лібрето Гвідо Менаше і Джованні Тарджоні-Тоццетті, засноване на п'єсі Джованні Верги, яка, в свою чергу, є інсценуванням його ж однойменної новели.

ДІЙОВІ ОСОБИ:

Сантуцца, молода селянка (сопрано)
Турідду, молодий солдат (тенор)
Лючія, його мати (контральто)
АЛЬФА, сільський возій (баритон)
ЛОЛА, його дружина (меццо-сопрано)

Час дії: свято Пасхи в кінці XIX століття.
Місце дії: село на Сицилії.
Перше виконання: Рим, театр "Костанцо", 17 травня 1890 року.

Назва «Cavalleria rusticana» зазвичай перекладається як «Сільська честь». Така іронія долі, адже в поведінці більшості персонажів опери немає ніякої честі. А що стосується новели Джованні Верги, то в ній описано поведінку героїв ще більш варварську, ніж ту, з якою ми стикаємося в опері Масканьї.

Відверта, з величезною силою виражена всепоглинаюча пристрасть - ось ті якості опери, які відразу ж принесли їй неймовірний успіх. Звичайно, важливе значення мають і літературні достоїнства лібрето. Новела Верги вважалася маленьким літературним шедевром. До того ж Е. Дузе, ця блискуча актриса, разом з іншими акторами з величезним успіхом виконувала на сцені драматичну версію цієї новели ще до того, як була написана опера. «Сільська честь» була першим і, можливо, найбільшим тріумфом як у літературі, так і в музиці напрямом, названим verismo (веризм), «теорії, - процитуємо Вебстера, - яка в мистецтві і літературі ставила на перше місце зображення повсякденного побуту, психологічних переживань героїв, увага до темних сторін життя міської та сільської бідноти »."

М. Равель
БОЛЕРО
     
Балет на 1 дію

"Болеро" Моріса Равеля - легендарна балетна партитура XX-го століття, у виконанні артистів театру "Київ модерн-балет" отримала абсолютно непередбачуване, сміливе трактування, пронизане суперечливим духом нашого часу.

Музика: М. Равеля, І. С. Баха, а також етнічна музика народів світу.

Сільска честь.
Болеро

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Сільска честь. Болеро», що відбудеться – в Національній опері України . Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!