Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Липень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1
  2 3 4 5 6 7 8
  9101112131415
»16171819202122
»23242526272829
 3031     

Шехерезада,
Болеро
Шехерезада,
БолероМ. Римський-Корсаков ШЕХЕРАЗАДА
  
Балет на 1 дію 

Шехеразада — балет на сюжет казки  «Тисяча і одна ніч» «Про царя Шахріяре і його брата», царівну Шахерезаду, що оповідає про красномовство, що звільнила від смерті молодих дружин Шахріяра. 

Балет поставив Михайло Фокин на музику симфонічної сюїти Миколи Андрійовича Рімського-корсакова «Шехеразада».  Прем'єра відбулася 4 червня 1910 року в Гранд Опера, і створений спектакль був в «Російських сезонах» Сергія Дягильова («Les Ballets Russes de Serge de Diaghilev», Théâtre de l´Opéra).

Декорації і костюми були виконані художником Львом Бакстом, завіса була виконана в майстернях по ескізах художника В. А. Серова, художник-виконавець Б. І. Анісфельд. Диригент Н. Н. Черепнін.
Першим виконавцем Зобєїди стала — Іда Рубінштейн, раба Зобєїди виконував Вацлав Ніжінський, в партії Шахріяра — А. Д. Булгаков. 

Ескізи сценічних костюмів для «Шехеразади» створював також французький художник Жорж Барбье.  Мелодійні і співучі східні теми Рімського-Корсакова проходять через весь балет.

У музиці чується шум морського прибою, веселе свято в Багдаді і кантіленная, слово сама розповідь Шехеразади, мелодія. Сама му?зыка розповідає східну казку і має родообразну форму. 

М. Равель БОЛЕРО   
    
Балет на 1 дію  

"Болеро" Моріса Равеля - легендарна балетна партитура XХ-го століття, у виконанні артистів театру "Київ модерн-балет" отримала абсолютно непередбачуване, сміливе трактування, пронизане суперечливим духом нашого часу.  Музика:  М.Равеля, І.С.Баха а також етнічна музика народів світу

Шехерезада,
Болеро

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Шехерезада, Болеро», що відбудеться – в Національній опері України . Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!