Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Червень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3
  4 5 6 7 8 910
 11121314151617
 18192021222324
»252627282930 

Ріголетто
Опера на 3 дії
Ріголетто
Опера на 3 діїРіголетто
Опера на 3 дії

Ріголетто (Rigoletto) - опера в трьох актах Джузеппе Верді, написана в 1850-1851 роках.

Ріголетто - потворний горбань і шут - глузує у Герцога на балу над придворними, які за це вирішують йому помститися. Раптово з'являється старий граф Монтероне проклинає Герцога за зганьблену честь своєї дочки. Ріголетто насміхається над Монтероне, який проклинає блазня разом з Герцогом. Ріголетто сприймає це прокляття як причину всіх своїх нещасть. У глухому передмісті живе його дочка Джильда, яку він охороняє від сторонніх поглядів. Ніхто не знає, що Джильда - дочка Ріголетто. Одного разу Джильда зустрілася з Герцогом, переодягненим у костюм бідного студента, і полюбила його.

Герцог, назвавши себе вигаданим ім'ям Гвальтьера Мальде, відкриває їй свою любов. Тим часом придворні Герцога здійснюють задуману ними помсту: зав'язавши Ріголетто очі і переконавши його в тому, що вони прийшли відвезти графиню Чепрано, вони викрадають Джильду і забирають її в покої Герцога. Лише знявши пов'язку з очей, Ріголетто, на превеликий свій жах і відчай, переконується в тому, що викрадена його рідна дочка. З'явившись до придворних зі своєю блазенською пісенькою, в якій одночасно чути невимовну біль і страждання, він, спочатку погрожуючи, а потім благаючи, просить придворних повернути йому Джильду, він відкриває їм таємницю, що вона - його дочка. З покоїв Герцога до Ріголетто вибігає Джильда і розповідає йому про свою зустріч з прекрасним юнаком, який назвався бідним студентом, і про те, як її раптово, незважаючи на її крики, викрали і захопили сюди. Ріголетто клянеться у помсті Герцогу. Він наймає за плату бандита Спарафучіле для вбивства Герцога, який проводить цю ніч в кублі Спарафучіле. Герцог освідчується в коханні сестрі Спарафучіле Маддалені. Ріголетто показує це Джільди, яка на власні очі переконується у зраді Герцога. Немає межі розпачу Джільди. Закохавшись в Герцога, Маддалена просить Спарафучіле не вбивати його. Після деяких суперечок вони погоджуються на те, що замість Герцога буде убитий перший, хто постукає у двері до півночі. Джильда, підслухавши цю розмову, все ще кохаючи Герцога, вирішує віддати за нього своє життя. Вона стукає в двері до Спарафучіле. Під час бурі, яка розігралася сталося страшне вбивство. Приходить Ріголетто, щоб насолодитися своєю помстою. Але раптом - о жах! - Він чує голос Герцога, співаючого знайому пісеньку. Але хто ж тоді в мішку? Нещасний батько бачить труп своєї дочки.

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Ріголетто Опера на 3 дії», що відбудеться – в Національній опері України . Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!