Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Липень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1
  2 3 4 5 6 7 8
  9101112131415
 16171819202122
»23242526272829
 3031     

НАТАЛКА ПОЛТАВКА
Опера на 3 дії
НАТАЛКА ПОЛТАВКА
Опера на 3 дії
М. Лисенка

НАТАЛКА ПОЛТАВКА

"Вперше на сцені Національної опери « Наталка Полтавка » була поставлена ​​понад 60 років тому, з тих пір витримала не одну редакцію. З вересня минулого року оперою диригує Кирило Карабиць, талановитий син не менш талановитого батька - відомого українського композитора Івана Карабиця. У рідний Київ відомий у Європі диригент приїжджає для того, щоб продиригувати «Полтавку», «Онєгіна» і «Паяци», після чого знову повертається у Старий Світ. Кирилом Карабицем була пророблена колосальна робота над музичним полотном, зокрема, в оркестр була введена партія бандур - у Миколи Лисенка цей інструмент був відсутній.

Коли основоположник української класичної школи приступав до роботи над «Наталкою Полтавкою», він вже мав об'ємний багаж готового матеріалу. Справа в тому, що однойменна п'єса Івана Котляревського, яка лягла в основу лібрето, в 1864 році йшла одночасно на декількох театральних майданчиках. Правда, музичний супровід п'єси не виходив за рамки салонного, вдоволено-опереткового жанру. Так як досвіду в оперному жанрі Микола Віталійович не мав, то Наталка довго не піддавалася натиску композитора. Чекати довелося довго - остання версія клавіру покинула друкарню тільки в 1889 році. "

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «НАТАЛКА ПОЛТАВКА Опера на 3 дії », що відбудеться – в Національній опері України . Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!