Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Вересень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
       1 2
  3 4 5 6 7 8 9
 10111213141516
 17181920212223
»24252627282930

Марія Стеф'юк
н.а. України
Марія Стеф'юк
н.а. УкраїниСонцем національної опери називають видатну українську співачку Марію Стеф'юк (лірико-драматичне сопрано). Офіційні титули співачки не менш переконливі - лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка (1988), народна артистка України і СРСР, Герой України.

Марія Стеф'юк стала другою українкою після Соломії Крушельницької, яка була удостоєна честі виступити на найзнаменитішій у світі сцені - італійському театрі Ла Скала. Коли 1982 року вона заспівала там партію Парасі ("Сорочинський ярмарок" М. Мусоргського), вибаглива міланська публіка зустріла її бурхливими оплесками.

Народилася Марія Стеф'юк 16 липня 1948 року в селі Рожнів що на Косівщині Івано-Франківщини, в мальовничому підгір'ї Карпат.
Співала з дитинства, пісня в родині була, як повітря та вода. Тому після школи навчалась у Снятинському музично-педагогічному училищі, згодом закінчила Київську державну консерваторію імені П. Чайковського (1967-1973 рр.)
Вимоглива київська публіка й критики відразу оцінили самобутній яскравий голос молодої співачки. Лірико-колоратурне сопрано Марії Стеф'юк заворожувало досконалістю звуковедення та внутрішньою наповненістю.

Бог обдарував Марію Стеф'юк казкової краси й сили сопрано, яке відшліфувала в Київській консерваторії блискучий педагог Наталя Захарченко. Добре розуміючи перипетії театрального життя, колишня співачка вчила Марію Стеф'юк не тільки вокальних таїн, але й речей, які дозволили їй згодом вибороти місце на мистецькому Олімпі, де, на жаль, є місце й інтригам, і звичайній людській непорядності, і злостивості, заздрощам. Прийшовши до театру, Марія Стеф'юк уже чудово знала, які пристрасті вирують за кулісами, як багато значить вийти на сцену не розгубленою дівчинкою, яку може блискавкою спопелити неприязнь й образа. Головним для неї стала боротьба не за кулісами, а на сцені. Залюбки працювала з режисерами Дмитром Смоличем, Іриною Молостовою, згодом Дмитром Гнатюком. Багато дала їй робота з геніальними українськими маестро, які, на жаль, так рано пішли з життя, Стефаном Турчаком та Олегом Рябовим. Вона не прагнула мати багато партій, але кожна ставала мистецькою подією, незабутнім подарунком шанувальникам опери. Ішли не тільки на її Лючію та Віолетту, але й на Валентину в "Гугенотах" Дж. Мейєрбера, йшли на Милушу в "Ярославі Мудрому" Григорія Майбороди, Церліну в уже призабутій киянами "Цариці ночі" Моцарта, Нову Русалку в малознаному творі Миколи Леонтовича "На русалчин великдень", на Марильцю в "Тарасі Бульбі" Миколи Лисенка. Закоханість в оперу поєднувала Марія Стеф'юк із камерним виконавством. Блискучі й незабутні сольні філармонічні концерти з проникливими "Ave Mariа" й "Соловейком" Марка Кропивницького, вокальними творами Лисенка й Кос-Анатольського. 

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Марія Стеф'юк н.а. України», що відбудеться – в Національній опері України . Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!