Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Червень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3
  4 5 6 7 8 910
 11121314151617
»18192021222324
»252627282930 

"Любов до трьох апельсинів"
Опера на 2 дії
"Любов до трьох апельсинів"
Опера на 2 дії

«Любов до трьох апельсинів» С. Прокоф 'єва одна з найвеселіших і життєрадісних опер ХХ століття. Запеклі суперечки сучасників спонукали композитора в 1919 році скласти оперу як свого роду художній «маніфест», де в напористо-енергійній, радісно-іскрометній формі висміюються оперні штампи і затверджуються її нові принципи.

Композитор сам написав дотепне лібрето за мотивами відомої казки Карло Гоцці про прекрасного Принца-іпохондрика (С. гайд), сина короля Треф, що звільняє заточену в апельсин принцесу від чар відьми Фата Моргани (І. Рубцова). Король Треф (В. Гільманов), стурбований тим, що його син помирає від туги, приставляє до нього Труффальдіно (В. Войнаровський), людину, яка вміє смішити. Бал з клоунами і блазнями не в змозі розвеселити Принца. Лише коли прикинувшись бідної старою зла відьма, проникла на бал з метою не дати своїми злими чарами Принцу вилікуватися, спіткнувшись, падає, - ось тут Принц вибухає нестримним реготом. В помсту Фата Моргана прирікає Принца на пристрасть до трьох апельсинів, і той спрямовується на їх пошуки. Долаючи усілякі перешкоди, він врешті-решт краде апельсини. В одному з них, після нових пригод, він знаходить свою наречену.

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «"Любов до трьох апельсинів" Опера на 2 дії», що відбудеться – в Національній опері України . Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!