Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Липень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1
  2 3 4 5 6 7 8
  9101112131415
 16171819202122
»23242526272829
 3031     

ЛІСОВА ПІСНЯ
Балет на 3 дії
ЛІСОВА ПІСНЯ
Балет на 3 діїМ.Скорульский    
ЛІСОВА ПІСНЯ
Балет на 3 дії

Лісова пісня — балет українського композитора Михайла Скорульського створений у 1936 р. за мотивами драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня».

Лібрето до балету на три дії було написане Наталією Скорульською (1915—1982) — дочкою композитора. В той час вона була балериною Київської опери в подальшому стала балетмейстером. Автори балету намагались якнайточніше передати зміст драми-феєрії, відтворити у музиці та хореографії емоційний колорит, зберегти головні головні образи та сюжетні ситуації, логіку та послідовність драматичного розвитку, у якому реальне переплітається з казковим. Проте літературний твір було неможливо «перекласти» на мову балету без відповідного пристосування до законів балетного жанру. Через це в лібрето було скорочено деякі епізоди з літературної першооснови, інші навпаки — були розширені, додано нові сцени, наприклад, сцену весілля Лукаша з Килиною.

Музика до балету характеризується емоційною наповненістю, соковитими оркестровими барвами. Прониклива мелодійність, ліризм, романтична окриленість — домінуючі риси балету. Значне місце посідають народно-пісенні мотиви, особливо з музичного фольклору Волині. Центральне місце посідає втілення глибоких переживань Мавки та Лукаша, їхніх почуттів і настроїв. Головній темі підпорядковані казково-фантастичні моменти, музичні картини природи, дивертисментні епізоди.

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «ЛІСОВА ПІСНЯ Балет на 3 дії», що відбудеться – в Національній опері України . Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!