Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Червень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3
  4 5 6 7 8 910
 11121314151617
 18192021222324
»252627282930 

Концерт - Мугам
Концерт - МугамКонцерт - Мугам
Шедеври азербайджанської музики у стінах Національної опери України
                       
В Національній опері України відбудеться вечір азербайджанської музики «Концерт-Мугам».

Азербайджанські музиканти своїм віртуозним виконанням вже підкорили глядачів Франції, Великої Британії, Америки, Угорщини, Єгипту та багатьох інших країн по всьому світі. Тепер і в українських слухачів з’явилась унікальна можливість долучитись до високого мистецтва Мугаму.
На концерті, який організовує  Київський міжнародний енергетичний клуб «Q-клуб», гратимуть видатні музиканти Азербайджану –  Мансум Ібрагімов, Ельчин Гашимов і Єльнур Ахмедов у супроводі симфонічного оркестру України «Київ Класик»(художній керівник та головний диригент маестро Герман Макаренко).                                                       .        

Оркестр «Київ-Класик» є одним з найкращих музичних колективів столиці України,
якому гаряче аплодують як в Україні, так і за її межами: у Франції, Чехії, Бельгії,  Італії, Сербії та в інших країнах світу.  Колектив виступав у найпрестижніших залах Європи: штаб-квартирі ЮНЕСКО, церкві Святої Магдалини (Париж), ім. Бедржиха Сметани (Прага), Королівському Галльському залі (Брюссель) та ін.  

Диригувати концертом запрошено азербайджанського маестро Ялчіна Адігьозалова - професора кафедри диригування Бакінської музичної академії, заслуженого діяча мистецтв Азербайджану. 

Ялчін Адігьозалов виступає з провідними оркестрами США, Великої Британії, Іспанії, Австрії, Бельгії, Румунії, Угорщини, Туреччини, Росії, з видатними солістами, серед яких М.Ростропович, С.Стадлер, Д.Коган, І.Монігетті, М.Петров, Б.Березовський, П.Яблонський та інші.
Диригентом записано 11 компакт-дисків з Великим симфонічним оркестром ім. П.І.Чайковського, Оркестром Стамбульської Опери, Оркестром Російського Радіо і ТБ і Азербайджанським Державним Симфонічним Оркестром, які випущені в США, Туреччині, Росії та Англії.

ПРОГРАМА

1. «Азербайджанжанське капріччіо» Фікрет Аміров                                              

2. Увертюра до опери «Кьорогли» Узеір Гаджибеков 
    Диригент: маестро Герман Макаренко

3. Увертюра до опери «Тарас Бульба»  М. Лисенко

4. Симфонічний мугам «Раст» Ніязі

5. Фінал ораторії «Карабах шікестесі» Васіф Адігьозалов                                         


Диригент: Ялчін Адігьозалов – Заслужений діяч мистецтв  Азербайджану 
 
Виконавці: 
Мансум Ібрагімов – ханенде Народний артист Азербайджану

Ельчин Гашимов – тар Заслужений артист Азербайджану
 
Ельнур Ахмедов - кяманча Заслужений артист Азербайджану
                                   
Симфонічний оркестр «Київ-Класик» (Художній керівник та головний диригент Маестро Герман Макаренко)

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Концерт - Мугам», що відбудеться – в Національній опері України . Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!