Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Серпень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
 13141516171819
»20212223242526
»2728293031  

Кармен - Сюїта. Шахерезада
Балет на 2 дії
Кармен - Сюїта. Шахерезада
Балет на 2 дії

Ж. Бізе - Р. Щедрін КАРМЕН-СЮЇТА

Балет на 1 дію

Кармен-сюїта - одноактний балет на музику Жоржа Бізе в оркестровці Родіона Щедріна. Заснований на опері «Кармен», музичний матеріал який Щедріним істотно перекомпонуований, стислий і знов заранжований. За мотивами новели Проспера Меріме, що лягла в основу опери, лібрето балету написав його перший постановник, кубинський балетмейстер Альберто Алонсо.

Вперше поставлено 1 серпня 1967 року в Національному балеті Куби (ісп. Ballet Nacional de Cuba, Гавана) балетмейстером Альберто Алонсо для Алісії Алонсо в ролі Кармен (екранізований в 1968, 1972 і 1973 роках) і 20 квітня 1967 року в Великому театрі для Майї Плісецької (екранізований в 1969 і 1978 роках).

Зміст «Кармен-сюїти» в постановці Альберто Алонсо:

У центрі балету - трагічна доля циганки Кармен і полюбшого її солдата Хозе, якого Кармен залишає заради молодого Тореро. Взаємовідносини героїв і загибель Кармен від руки Хозе зумовлені долею. Таким чином, історія Кармен (у порівнянні з літературним першоджерелом і оперою Бізе) вирішена в символічному плані, що посилено єдністю місця дії (майданчик кориди)

Кармен - Сюїта. Шахерезада
Балет на 2 діїМ. Римський-Корсаков Шехеразада
  
Балет на 1 дію

Шехеразада - балет на сюжет казки  «Тисяча і однаї ніч» «Про царя Шахріяр і його брата», що оповідає про красномовство царівни Шахерезади, яка звільнила від смерті молодих дружин Шахріяра.

Балет поставив Михайло Фокін на музику симфонічної сюїти Миколи Андрійовича Римського-Корсакова «Шехеразада»

Прем'єра відбулася 4 червня 1910 року в Гранд Опера, створений спектакль був в «Російських сезонах» Сергія Дягілєва («Les Ballets Russes de Serge de Diaghilev», Théâtre de l'Opéra).

Декорації та костюми були виконані художником Левом Бакстом, завіса була виконана у майстернях за ескізами художника В. А. Сєрова, художник-виконавець Б. І. Анісфельд. Диригент Н. Н. Черепнина. Першою виконавицею Зобеіди стала - Іда Рубінштейн, раба Зобеіди виконував Вацлав Ніжинський, в партії Шахріяра - А. Д. Булгаков.

Ескізи сценічних костюмів для «Шехеразади» створював також французький художник Жорж Барб'є.

Мелодійні і співучі східні теми Римського-Корсакова проходять через весь балет. У музиці чується шум морського прибою, веселе свято в Багдаді і кантиленная, сама розповідь Шехеразади, мелодія. Сама музика розповідає східну казку і має рондообразну форму.

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Кармен - Сюїта. Шахерезада Балет на 2 дії», що відбудеться – в Національній опері України . Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!