Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Липень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1
  2 3 4 5 6 7 8
  9101112131415
 16171819202122
»23242526272829
 3031     

КАРМЕН
Опера на 3 дії
КАРМЕН
Опера на 3 дії

«Кармен» - опера Жоржа Бізе в 4 актах, лібрето Мельяка і Галеві за мотивами однойменної новели Проспера Меріме.

Жорж Бізе почав працювати над оперою «Кармен» у 1874 році. Прем'єра «Кармен» відбулася у Франції місті Парижі в театрі «Опера Комік-» 3 березня 1875 року і закінчилася повним провалом. Навіть парижани, що вважалися досвідченими глядачами, виявилися не готові до подібного реалізму на сцені.

Столичні французькі газети змагалися в хлесткость критичних відгуків про оперу «Кармен».
Але, як нерідко трапляється, саме такі рецензії створили «Кармен» величезну популярність і тільки на сцені паризької Комічної опери тільки в прем'єрний сезон, пройшло не менше п'ятдесяти спектаклів. Тим не менш «Кармен» надовго зникла з паризьких підмостків і була відновлена ​​лише в 1883 році в редакції Ернеста Гіро (Гіро замінив розмовні діалоги речитативами, а також додав кілька балетних сцен, використавши музику з інших творів Жоржа Бізе). У чималому сенсі, поверненню опери на паризьку сцену сприяло тріумфальний хід опери «Кармен» містами Європи, Росії та Америки. Ще в 1880 році російський композитор Петро Ілліч Чайковський напише:

 - Опера Бізе - шедевр, одна з тих небагатьох речей, яким судилося відобразити в собі у найсильнішій ступеня музичні прагнення цілої епохи.  Років через десять «Кармен» буде найпопулярнішою оперою в світі ...

Слова Чайковського виявилися пророчими. Опера «Кармен» і до цього дня є однією з найпопулярніших театральних вистав.

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «КАРМЕН Опера на 3 дії», що відбудеться – в Національній опері України . Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!