Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Червень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3
  4 5 6 7 8 910
 11121314151617
»18192021222324
»252627282930 

КАРМЕН-СЮЇТА.ПАХІТА
Балет на 3 дії
КАРМЕН-СЮЇТА.ПАХІТА
Балет на 3 діїЖ. Бізе - Р. Щедрін КАРМЕН-СЮЇТА

Балет на 1 дію

Кармен-сюїта - одноактний балет на музику Жоржа Бізе в оркестровці Родіона Щедріна. Заснований на опері «Кармен», музичний матеріал який Щедріним істотно перекомпонуований, стислий і знов заранжований. За мотивами новели Проспера Меріме, що лягла в основу опери, лібрето балету написав його перший постановник, кубинський балетмейстер Альберто Алонсо.

Вперше поставлено 1 серпня 1967 року в Національному балеті Куби (ісп. Ballet Nacional de Cuba, Гавана) балетмейстером Альберто Алонсо для Алісії Алонсо в ролі Кармен (екранізований в 1968, 1972 і 1973 роках) і 20 квітня 1967 року в Великому театрі для Майї Плісецької (екранізований в 1969 і 1978 роках).

Зміст «Кармен-сюїти» в постановці Альберто Алонсо:

У центрі балету - трагічна доля циганки Кармен і полюбшого її солдата Хозе, якого Кармен залишає заради молодого Тореро. Взаємовідносини героїв і загибель Кармен від руки Хозе зумовлені долею. Таким чином, історія Кармен (у порівнянні з літературним першоджерелом і оперою Бізе) вирішена в символічному плані, що посилено єдністю місця дії (майданчик кориди).

КАРМЕН-СЮЇТА.ПАХІТА
Балет на 3 дії

Л. Мінкус ПАХІТА

Образ головної героїні балету Людвіга Мінкуса «Пахіта» запозичений з новели Сервантеса Сааведра «Циганочка». Юну танцівницю Пахіта в дитинстві зі знатної родини вкрали цигани, з якими вона тепер подорожує по світу. Дівчина закохується в молодого привабливого офіцера і рятує його від вірної смерті.

 Сюжет

 У будинку знатного іспанського вельможі - свято з нагоди весілля прекрасної Пахіта і Люсьєна. Чудовий бал відкриває дитяча мазурка. У сольному танці віртуозну майстерність демонструють подруги Пахіта. Завершує святкове дійство танець головних героїв - Пахіта і Люсьєна.

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «КАРМЕН-СЮЇТА.ПАХІТА Балет на 3 дії», що відбудеться – в Національній опері України . Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!