Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Червень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3
  4 5 6 7 8 910
 11121314151617
»18192021222324
»252627282930 

"Іоланта" Прем'єра!
Опера на 2 дії
"Іоланта" Прем'єра!
Опера на 2 дії

«Іоланта», що стала останньою оперою Чайковського, була написана за драмою Г. Герца «Дочка короля Рене».

Автором лібрето став брат композитора М.І. Чайковський. За визнанням композитора, події якы відбуваються у творі, чарують своєю поетичністю, оригінальністю і великою кількістю ліричних моментів. Робота над музикою йшла з липня по грудень 1891 року.

Перше представлення опери відбулося 6 грудня 1892 року в петербурзькому Маріїнському театрі. Сюжет розгортається в тихій долині на півдні Франції, де живе сліпа дочка короля Провансу Іоланта.

Вона не знає, що сліпа і весело живе серед подруг, поки у неї не починається незрозуміла туга. Вилікувати її можна, лише, якщо принцеса дізнається про свою сліпоту, але король не хоче піддавати дочку такому удару.
 
Несподівано в сад, де стоїть палац Іоланти, потрапляють два юних лицаря, один з яких закохується в дівчину і розповідає їй про те, який прекрасний світ навколо неї. Закохані терплять безліч випробувань, і в підсумку Іоланта знаходить зір, впізнає батька, подруг і коханого.

Композиторові вдалося передати дивовижну ліричність цієї світлої історії про сліпу дівчину, що вилікувалася за допомогою любові. В аріях головних героїв: самої Іоланти, її коханого і її батька, передані їх характери та переживання.

Глибоко зворушує заключна сцена, що передає душевний трепет прозрівшої Іоланти. Захоплена мелодія фіналу завершує оперу радісним гімном світла.

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «"Іоланта" Прем'єра! Опера на 2 дії», що відбудеться – в Національній опері України . Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!