Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Серпень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
»13141516171819
»20212223242526
»2728293031  

Джоконда
Опера на 4 дії
Джоконда
Опера на 4 діїДжоконда
Опера на 4 дії
Дж.Пуччіні

«Джоконді» ось уже понад століття, але вона як і раніше залишається однією з найпопулярніших з коли-небудь написаних опер. Її сюжет, заснований на драмі Віктора Гюго, ліг в основу опер, написаних іншими композиторами - як до, так і після Понк'єллі. Російський композитор Цезар Кюї створив свою версію, озаглавлену «Анджело». Його опера була поставлена ​​теж в 1876 році, на кілька місяців раніше «Джоконди». Але тільки опера Понк'єллі втрималася на театральній сцені. Причина цього, безсумнівно, в захоплюючій пристрасності її музики і в її чудових мелодіях. Серед них «Cielo e mar» («Небо і море»), «Suicido» («Самогубство») і надпопулярний «Танець годин».

Місцем дії драми Гюго є Падуя. Арріго Бойто, відомий лібретист, автор лібрето цієї опери, переніс дію до Венеції XVII століття. Він також змінив назву, і якщо драма Гюго називалася «Анджело, тиран Падуанський», то опера отримала одне з найбільш іронічних назв, які коли-небудь давалися творів цього жанру: «Джоконда» (la gioconda) в буквальному перекладі з італійської означає «весела жінка ». Навряд чи, однак, існує оперна героїня, яка страждає більш жорстоко, ніж та, що носить це ім'я. Адже в анналах ліричної сцени знайдеться багато героїнь, які могли б оскаржувати честь вважатися найнестерпніше страждаючої.

Вступ до опери - прелюдія - досить коротка, вона грунтується на контральтовой арії з першої дії «Voce di donna o d'angelo» («Ангел з небес посланий мені від злодійства рятує»). Кожна з таких дій має свій власний заголовок: дія I - «Левова паща», дію II - «Четки»; дію III - «Золотий будинок»; дію IV - «Канал Орфан».

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Джоконда Опера на 4 дії», що відбудеться – в Національній опері України . Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!