Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Вересень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
       1 2
  3 4 5 6 7 8 9
 10111213141516
 17181920212223
»24252627282930

Дон Кіхот
Балет на 3 дії
Дон Кіхот 
Балет на 3 дії

Л. Мінкус
Дон Кихот
Балет в 3 действиях


Сьогодні в театрі "Дон Кіхот" - балет, який називають святом танцю. Друге століття живе на сцені цей веселий, яскравий спектакль. Незважаючи на простий сюжет, що не в усьому точно і досить поверхово передає колізії і думки геніального твору Мігеля Сервантеса, балет користується незміним успіхом у публіки, здобуваючи все нових шанувальників. Секрет цього успіху — у мелодичній темпераментній музиці Людвіга Мінкуса, передусім, у надзвичайно красивих танцях.
Сюжет знаменитого роману приваблював хо­реографів здавна. Його втілювали на балетній сцені багато європейських майстрів, зокрема, Новер, Бурнонвіль, Дідло, Тальоні, Мілон. Колена з постановок "Дон Кіхота" була недовговічною і рано чи пізно сходила зі сцени. Найбільш щасливою виявилася доля балету, створеного видатним хореографом XIX століття Маріусом Петіпа.
Людвіг Мінкус -чех за національністю (за іншими відомостями — поляк), Мінкус був хорошим скрипалем, обдарованим композитором і сумліним чиновником. Музичну освіту він отримав у Відні, але вже в молоді роки пов'язав своє життя з Росією: спочатку був капельмейстером кріпацького оркестру князя Юсупова, потім солістом ор­кестру московського Великого театру, інспекто­ром балетної музики. Зустріч з Петіпа у великій мірі визначила подальшу долю Мінкуса і, мабуть, завдяки їй, він увійшов до історії музи­ки передусім як композитор. Творча співдружність Петіпа і Мінкуса, яка розпочалася з роботи над "Дон Кіхотом", успішно продовжувалася і в наступні роки, особливо з того часу, як Мін­кус став штатним композитором Дирекції імператорських театрів у Петербурзі. Він створив музику до шістнадцяти балетів Петіпа, зокрема до "Баядерки", яка з часом здобула всесвітнє визнання.
Людвіг Мінкус добре знав закони балетного театру і був у своїй справі професіоналом висо­кого класу. Петіпа зрозумів це вже з перших зустрічей і, як згадував хореограф пізніше, зро­бив усе, щоб музику до його "Дон Кіхота" писав саме він. І не помилився у своєму виборі. Мін­кус створив партитуру, що відзначалася яскравою танцювальністю,мелодійністю і ритмічним багатством. У балеті було передбачено все: спів­відношення цілого і окремих частин, емоційні наростання і спади, закономірність слухового сприйняття. Мінкус, за словами одного з критиків, врахував навіть особливість дихання танцівників.

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Дон Кіхот Балет на 3 дії », що відбудеться – в Національній опері України . Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!