Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Вересень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
       1 2
  3 4 5 6 7 8 9
 10111213141516
»17181920212223
»24252627282930

Аїда
Опера на 4 дії
Аїда
Опера на 4 дії Аїда
Опера на 4 дії

Опера в чотирьох діях Джузеппе Верді на лібретто (італійською) Антоніо Гісланцоні, засноване на французькій прозаїчної версії Камілла дю Локля, в свою чергу позиченого сюжет у Франсуа Огюста Фердинанда Марієтті, з власними композиторськими вставками як в прозаїчну, так і в віршовану версію.

ДІЙОВІ ОСОБИ:

ЦАР ЄГИПТУ (бас)
Амнеріс, його дочка (меццо-сопрано)
Амонасро, цар Ефіопії (баритон)
АЇДА, його дочка і рабиня Амнеріс (сопрано)
Радамеса, начальник палацової варти (тенор)
Рамфіса, верховний жрець (бас)
Гонець (тенор)

Час дії: епоха правління фараонів.
Місце дії: Мемфіс і Фіви.
Перше виконання: Каїр, 24 грудня 1871 року.

Сюжет

Єгипет воює з Ефіопією. Начальник палацової варти Фараона - Радамес призначений полководцем єгипетських військ у цій війні. Радамес любить Аїду - дочка ефіопського царя Амонасро, що знаходиться в рабстві у Амнеріс - дочки єгипетського фараона. Аїда поділяє його почуття. Дочка єгипетського фараона Амнеріс закохана в Радмеса. Єгипетська царівна і рабиня є суперницями. Радамес отримує блискучу перемогу над ефіопами і зі своїм військом повертається з тріумфом в Фіви, ведучи за собою полонених. Серед інших полонених - Амонасро. Ефіопський цар, бажаючи повернути собі вітчизну і знаючи про кохання Аїди до Радамеса, говорить їй про необхідність дізнатися від Радамеса шлях, по якому повинні пройти єгипетські війська, щоб ефіопи могли раніше зайняти цей шлях. Аїда відмовляється. Але любов і вірність батьківщині змушує її погодитися на це. Вночі на березі Нілу відбувається побачення Аїди з Радамесом. Аїда пропонує йому бігти в Ефіопію. Закоханий Радамес після деяких коливань погоджується і на прохання Аїди називає той шлях, який вільний від єгиптян, і яким ефіопи можуть пройти. Ефіопський цар Амонасро, підслухавши розмову, приєднується до них, обіцяючи Радамесу щастя в своїй країні. Радамес здається в руки варти і постає перед судом єгипетських жерців за мимовільну зраду батьківщині. Гаряче люблячи Радамеса, Амнеріс молить жерців помилувати його. Суд жерців виносить вирок: за зраду Радамеса засуджують до поховання живцем. Після того, як плита закрила вхід у підземелля, Радамес знаходить там смертельно поранену Аїду. Вона дізналася про долю коханого і таємно проникла в підземелля. Останні хвилини життя закохані нарешті разом.

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Аїда Опера на 4 дії», що відбудеться – в Національній опері України . Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!