Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Липень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1
  2 3 4 5 6 7 8
  9101112131415
»16171819202122
»23242526272829
 3031     

ТУРАНДОТ
Гастролі!
ТУРАНДОТ
Гастролі!

ГАСТРОЛІ МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ  «THEATRE CONFRONTATIONS» (ЛЮБЛІН, ПОЛЬЩА).

«neTTheatre» та «Grupа Coincidentia» (Польща)
ТУРАНДОТ
(за мотивами незакінченої опери Джакомо Пуччіні)

„Це надзвичайно потужна, неспокійна вистава, яка атакує глядача, зворушує та викликає неспокій. В «Турандот»  «neTTheatre» Павла Пассіні ми знаходимо заповідь якогось нового, свіжого погляду на засоби виразності сучасного театру. «Турандот» захоплює своєю багатовалентністю в подоланні кордонів геніальності та зла».

Гжегож Йозефчук. «Турандот» та «Круговид» як культурні події 2009 року; «Газета Виборча», 09.01.2010

Сценарій та режисура: Павел Пассіні
Прем’єра: 16 жовтень 2009, Люблін
Тривалість: 1 година 10 хвилин (без антракту)
Субтитри: російські

У виставі Павла Пассіні мотиви остатньої незакінченої опери Джакомо Пуччіні переплітаються з мотивами біографії композитора. Посилання на лібрето, що розповідає про   китайську принцесу Турандот, яка вбиває наречених, нездатних відгадати її підступні загадки, є лише одним з мотивів вистави. В цю оповідь вплетена і доля самого композитора, який з’являється в образі ексцентричного принца Калафа. Пуччіні, знаний в Нью-Йорку як найвідоміша людина світу, власник 17 автомобілів та кількох мільйонів доларів знає, що вмирає від раку крові. Свідомість близької смерті викликає з пам’яті привидів минулого. Багато років композитор живе з травмою спогадів про Дорію Манфреді – молоду покоївку, яка отруїлася в наслідок звинувачень у романі з Маестро. Від того часу у творчості Пучіні почали з’являтися образи повій, гейш та невільниць, які помирають з нестерпно зворушливим співом на вустах, щоб врятувати свою честь чи коханого. Те саме відбувається у виставі Пассіні, де остання арія рабині Лю стала останньою арією, написаною Маестро. Після неї він прокидається у Китаї, де не чути його музики, а державною мовою є мова глухонімих. В королівстві Турандот інші виміри часу та жорстокості. В криках закатованих Пуччіні та принцеса шукають формулу акорду кохання.  

 «neTTheatre»
Перший в світі інтернет-театр представляє свої вистави як в реальному, так і у віртуальному просторі, надаючи глядачам можливість приймати участь у створенні їх звукового та візуального ряду. «neTTheatre» слід розуміти як нову, захоплюючу зону виразності, але водночас це розуміння театру як простору справжньої зустрічі, під час якої творчий акт відбувається наочно в реальному часі  - «на очах» у глядачів. Для цієї мети ансамбль розвиває різноманітні  техніки імпровізації. Актори/танцівники часто послуговуються ідіолектами (мовами, які містять слова та звороти, що не існують). Вистави «neTTheatre» часто супроводжує жива імпровізована електроакустична музика.
 

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «ТУРАНДОТ Гастролі!», що відбудеться – в Молодому театрі. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!