Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Серпень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
 13141516171819
»20212223242526
»2728293031  

Три любові
Прем'єра
Три любові
Прем'єра3грудня 2013 року
«Три Любові»
А. Дункан, І. Шнайдер
Інсценівка Т. Литвиненко
Національний академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької

  
Режисер-постановник – н. а. України Таїсія Литвиненко
Художник-постановник – з. д. м. України Людсила боярська
Айседора Дункан – з. а. України Альбіна Сотникова
Г. Крег, Й. Зінгер, С. Єсенін – Ярослав Кіргач
    
Кохання і танець – це слова, які промовляють про виставу «Три любові…» за книгою А. Дункан «Моє життя» і спогадами І. Шнайдера «Зустрічі з Єсеніним».  Якими бувають талановиті та відомі, коли знімають костюми та стирають грим з обличчя? Ким була Айсидора Дункан – таємничою містичною музою чи, навпаки, сповненою пристрастей та особистих бажань жінкою, яку ніщо не зупиняло. Ми ніколи не дізнаємося, як було насправді. Можемо лише здогадуватися, малювати ескізи і відтворювати життя Айсидори. Її пластика змінила розуміння танцю, а її вчинки багатьох людей.

 

«Інсценізація Таїсії Литвиненко за книгою Айседори Дункан «Моє життя» про розповідь відомої танцівниці про свої почуття до чоловіків уже є цікавою. А зважаючи на те, що актрисі Альбіні Сотніковій вдалося прекрасно передати усі почуття, які переживала танцівниця, вплітаючи у гру ще й танці, — враження залишається неабияке».   

Дмитро Бобрицький видання «Вчасно»
   
«Прекрасна музика Бетховена і Шопена підсилювала трагізм дійства. Молодий актор Ярослав Кіргач зіграв одразу три ролі – Гордона Крега, Патріка Зінгера і Сергія Єсеніна – усіх чоловіків танцівниці».
Газета «Високий Замок»

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Три любові Прем'єра», що відбудеться – в Молодому театрі (Камерна сцена). Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!