Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Вересень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
       1 2
  3 4 5 6 7 8 9
 10111213141516
»17181920212223
»24252627282930

Спогади про Саломею
Прем'єра

Київ

Молодий театр
Камерна сценаСпогади про Саломею
Прем'єра2 грудня 2013 року
 «Спогад про Саломею»
Р. Горак

НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМ. М. ЗАНЬКОВЕЦЬКОЇ
 
Режисер-постановник – н. а. України Алла Бабенко
Художник-постановник – з. д. м. України Людмила Боярська
Від Соломії Крушельницької – з. а. України Любов Боровська, н. а. України Олександра Бонковська

Творче та особисте життя Соломії Крушельницької є красивою, пісенною таємницею. Одна з її численних ролей - Саломея, дочка Іродіади, яка отримала за танок голову святого. З легкої руки Оскара Уальда автор музичної драми Ріхард Штраус трактував цей образ як найяскравіший вираз любові та гріхопадіння людства. Можливо, між містичною біблійною дівчиною та молодою співачкою, яка у неї перевтілювалась, є зв'язок не лише у схожості імен...
В основі сюжету історія взаємин видатної оперної діви Соломії Крушельницької та українського мецената Йосипа Білинського. Вона покохала – єдиний раз і назавжди. Йосип Білинський був вродливим чоловіком і заможним (служив особистим аптекарем єгипетського короля). Мало хто знає, що його коштами в Україні будували гімназії, бурси, читальні, що він допомагав фінансово Борисові Грінченку, Лесі Українці, Іванові Франку, Василю Стефанику... Усе життя він кохав Соломію Крушельницьку і не одружився. 
      
«...Дві Соломії – жінка і актриса – ведуть діалог про найсокровенніше: про велике кохання і велику трагедію Крушельницької. Тлом їхньої розмови служать записи арій у виконанні великої співачки, а чорно-білі сукні актрис ніби підкреслюють контраст її життя: слава і визнання з одного боку і страждання, нездійсненне кохання й самотність – з іншого»
Людмила Пуляєва Газета «Високий Замок»

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Спогади про Саломею Прем'єра», що відбудеться – в Молодому театрі (Камерна сцена). Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!