Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Травень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
   1 2 3 4 5 6
  7 8 910111213
 14151617181920
»21222324252627
»28293031   

Спогади про Саломею
Прем'єра
Спогади про Саломею
Прем'єра2 грудня 2013 року
 «Спогад про Саломею»
Р. Горак

НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМ. М. ЗАНЬКОВЕЦЬКОЇ
 
Режисер-постановник – н. а. України Алла Бабенко
Художник-постановник – з. д. м. України Людмила Боярська
Від Соломії Крушельницької – з. а. України Любов Боровська, н. а. України Олександра Бонковська

Творче та особисте життя Соломії Крушельницької є красивою, пісенною таємницею. Одна з її численних ролей - Саломея, дочка Іродіади, яка отримала за танок голову святого. З легкої руки Оскара Уальда автор музичної драми Ріхард Штраус трактував цей образ як найяскравіший вираз любові та гріхопадіння людства. Можливо, між містичною біблійною дівчиною та молодою співачкою, яка у неї перевтілювалась, є зв'язок не лише у схожості імен...
В основі сюжету історія взаємин видатної оперної діви Соломії Крушельницької та українського мецената Йосипа Білинського. Вона покохала – єдиний раз і назавжди. Йосип Білинський був вродливим чоловіком і заможним (служив особистим аптекарем єгипетського короля). Мало хто знає, що його коштами в Україні будували гімназії, бурси, читальні, що він допомагав фінансово Борисові Грінченку, Лесі Українці, Іванові Франку, Василю Стефанику... Усе життя він кохав Соломію Крушельницьку і не одружився. 
      
«...Дві Соломії – жінка і актриса – ведуть діалог про найсокровенніше: про велике кохання і велику трагедію Крушельницької. Тлом їхньої розмови служать записи арій у виконанні великої співачки, а чорно-білі сукні актрис ніби підкреслюють контраст її життя: слава і визнання з одного боку і страждання, нездійсненне кохання й самотність – з іншого»
Людмила Пуляєва Газета «Високий Замок»

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Спогади про Саломею Прем'єра», що відбудеться – в Молодому театрі (Камерна сцена). Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!