Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Вересень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
       1 2
  3 4 5 6 7 8 9
 10111213141516
»17181920212223
»24252627282930

Шукаю роботу
Харківський "Театр 19"

Київ

Молодий театрШукаю роботу
Харківський "ШУКАЮ РОБОТУ"
Харківський «Театр 19»


Групова співбесіда в 1 дію

Ласкаво просимо у світ корпоративних маніпуляцій, зрад і лицемірства. Влаштовуйтеся зручніше - фахівці з відбору персоналу таємно аналізують кожен Ваш крок.
Сучасний офіс великої корпорації. Чотири кандидати прийшли сюди на співбесіду, кожен розраховує зайняти вакантне місце топ -менеджера, кожен впевнений, що з ним будуть проводити індивідуальну співбесіду. Але спілкуватися чотирьом кандидатам доводиться тільки один з одним, слідуючи волі невидимих ​​екзаменаторів і виконуючи їх абсурдні завдання, психологічні тести та перевірки. Втім, поступово з'ясовується, що не всі четверо - кандидати ...
На сцені відбувається зіткнення яскраво протилежних персонажів. Чия кандидатура найбільш прийнятна в умовах жорсткої конкуренції, що важливіше: людський фактор або цинічний розрахунок? Які скелети зберігаються в шафі кожного з претендентів? Хто переможе в цій "грі на виліт": балакучий ентузіаст, холоднокровний цинік - дотепник, "залізна леді" або чуйний інтелігент?
Вишукані психологічні ігри. Провокації. Каскад несподіванок. Те, що ще хвилину тому здавалося одкровенням, виявляється облудою, розважливою вигадкою. Тут намагаються визначити "вартість" кожної людини, і методи оцінки стають все більш витонченими. Екстремально - ділова розмова не залишає нікого байдужим.

Режисер - Ігор ЛАДЕНКО.

У ролях: Євгенія БЕЛОВА, Олег ДІДИК, Сергій ЛІСТУНОВ, Юрій НІКОЛАЄНКО.

Тривалість - 1 година 40 хв.

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Шукаю роботу Харківський "Театр 19"», що відбудеться – в Молодому театрі. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!