Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Червень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3
  4 5 6 7 8 910
 11121314151617
»18192021222324
»252627282930 

Рядовий Шевченко
Прем'єра!
Рядовий Шевченко
Прем'єра!Прем’єра відбулась 7 березня 2014 року

РЯДОВИЙ ШЕВЧЕНКО
Вистава на 1 дію

Режисер – Роман Семисал

Сценографія і костюми – Лариса Чернова

ДІЙОВІ  ОСОБИ  ТА ВИКОНАВЦІ:

Шевченко – Роман Семисал,
Вона, Рєпніна, Забаржада - Катерина Варченко
Він, Офіцер, Обеременко, Лазаревський - Юрій Шульган

Виставу веде Олександра Меркулова

Шевченко – дитя природи і не має жодного уявлення про пристойність, але у нього багато такту, добра і поваги до усього святого, тому він і з усіма учтивий, прихильний до старших і всі його люблять…
В. Репніна
Він показав мені крихітну книжечку, переплетену у простий дегтярний товар, у яку він заносив свої вірші і яку ховав у своєму чоботі… показав також свій щоденник, який він вів російською мовою, що досить дивувало і навіть дещо засмучувало його співвітчизників: розповідав про свої комічні стосунки з двома-трьома дружинами киргизів, які вешталися біля місця його ув’язнення.
І.С. Тургенєв
Його було зараховано до солдатів, хоча він не ніс ніяких службових обов’язків. У нього було багато знайомих, які дорожили знайомством з ним не лише у середніх класах, але й вищих сферах оренбурзького населення… Йому допомагали грошима петербурзькі земляки, нерідко ділячись з ним своїми мізерними коштами.  Старший з моїх братів Василь, який приїздив до Оренбургу, подарував Тарасові два ящики сигар і 50 карбованців грошей.
А.Ф. Лазаревський
Незабаром я почув, що Шевченко захворів і що у хворобі його звинувачували вживання гарячих напоїв. Про це давно вже говорили, із сумом називаючи його п’яницею; проте я ніколи не бачив його п’яним, я помічав лише, що коли йому подають чай, то він наливав таку кількість рому, що інший, здається, не встояв би на ногах. Він же ніколи не доходив до стану п’яного.
М. Костомаров
Я від природи виявився якийсь незавершений: навчався живопису і недовчився, намагався писати – і вийшов з мене солдат, та який солдат!
Т. Шевченко
Тривалість – 1 година

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Рядовий Шевченко Прем'єра!», що відбудеться – в Молодому театрі (Камерна сцена). Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!