Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Липень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1
  2 3 4 5 6 7 8
  9101112131415
»16171819202122
»23242526272829
 3031     

Поки мама не прийшла
Поки мама не прийшла

Прем`єра вистави відбулась 12 лютого 2012 року

Ремі Де Вос
Переклад Неди Нежданої

ПОКИ МАМА НЕ ПРИЙШЛА
Комедія без антракту

Режисер-постановник - Крістоф Фьотріє (Франція)
Художник-постановник Володимир Карашевський
Художник з костюмів Лариса  Чернова
Хореограф Людмила Попович
Музичне оформлення Сергій Шарлая

ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:

Симон – Кирило Бін
Мадлен, його мати – Вікторія Авдєєнко
Анна – Римма Зюбіна

Молодий театр, Французький культурний центр і Посольство Франції в Україні об’єднує давняя дружба. Багато років поспіль у Молодому театрі проходять заходи відомого фестивалю «Французька весна». От і виникла ідея створити спільний театральний проект. Для цього з Франції було запрошено відомого режисера Крістофа Фьотріє.У основу спільного проекту покладено популярну п’єсу сучасного французького драматурга Ремі Де Воса «JUSQU’À CE QUE LA MORT NOUS SEPARE» («Доки смерть не розлучить нас»), автора близько двадцяти п’єс. Українською мовою персонажі цієї історії заговорили завдяки перекладачеві, драматургові Неді Нежданій.
А сюжет п’єси такий. Герой приїздить на похорон бабусі. Він повернувся додому – до матері, яку покинув десять років тому, до коханої, про яку майже забув, а вона чекала його увесь цей час. День поховання, напевно, не кращий момент для заручин, а урна з прахом навряд чи зійде за дарунок нареченій. Але чорний гумор, який хилить жанр вистави до трагікомедії, лише відтіняє сучасність сьогоднішнього життя, в якому мобільний телефон стає чимось на зразок сповідальника. Втім, як і глядач.

Тривалість вистави – 1 год. 30 хв.

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Поки мама не прийшла», що відбудеться – в Молодому театрі. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!