Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Серпень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
»13141516171819
»20212223242526
»2728293031  

Наркіс
Театр ім. Л. Курбаса
Наркіс
Театр ім. Л. КурбасаНаркіс
Театр ім. Л. Курбаса

Катавасія за мотивами прадавньої єгипетської притчі, текстами Григорія Сковороди та давніми духовними напівами.

Режисер-постановник — Володимир Кучинський 
Художник — Влод Кауфман 
Костюми — Наталка Шимін
«Пізнай самого себе — животворна ідея цієї вистави-літургії, яку несе, підносить, наснажує духовний спів, вплітається в діалоги, іноді продовжує їх та відкриває потаємне, не дає узвичаїтися ані театральній дії, ані їх сприйняттю. Курбасівці — справжні майстри акапельного співу, зокрема, духовного.»
Світлана Веселка
«Господні лики оточать глядача ще в крихітному фойє театру, залишаючи відчуття якогось внутрішнього блаженства. Світло вихопить з темряви циліндр — прообраз Діогенової бочки, в якій тінь руки намагатиметься в одну мить утримати сонце, а в іншу — серце, чи, може, душу? Власне, про душу йтиметься в цій непростій театральній розмові. У виставі показан шлях людини до пізнання себе та усвідомлення швидкоплинності часу. Від спроби філософствування в бочці до миті, коли бочка перетворюються на піщаний годинник і настане усвідомлення, що останні піщинки часу вже стікають — і час думати про Вічне. Тоді понесуться до небес ірмоси… Людина у виставі проходить шлях від народження в коконі до омивання ніг, від намагання згорнутися від болю, як у материнському лоні, до сміливості розкласти руки для розп`яття.»
Галина Канарська

Діють:
Наркіс — Андрій Водичев 
Лука — Олег Стефан 
Клеопа — Микола Береза 
Філон — Тамара Горгішелі, Марія Копитчак 
Памва — Олексій Кравчук

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Наркіс Театр ім. Л. Курбаса», що відбудеться – в Молодому театрі. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!