Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Червень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3
  4 5 6 7 8 910
 11121314151617
»18192021222324
»252627282930 

"На межі реального"
Гастролі! Франція.
НА МЕЖІ БЕЗУМСТВА
Прем'єра: 15 квітня 2011
Візуальний театр "Dos à Deux"

Сценарій, постановка, хореографія та виконання: Артюр Ріберо і Андре Кюрті
Композитор: Мішель Мюссо
Світлове оформлення: Рафаель Келлер
Костюми: Шарлотта Лео
Грим, перуки та аксесуари: Марія Аделія
Звукорежисер: Антоні Обер
Художник по світлу: Тьєрі Александр

Дует у поетичній формі пізнання, дві людські істоти, що віддалилися від світу й поринають у всесвіт, дві самотності на краю порожнечі, схожі на шукачів тіней, мрій, уламків людства.

Поетичний, відсторонений і незвичайний погляд на тему божевілля й замкненості.

У суцільне марення окремими мазками прориваються тонкий гумор і душевна надсада, яка ніколи не виглядає патетичною, але завжди проявляється легким натяком.

"Марення й бурлескне па-де-де на ґрунті божевілля… Артюр Рібейро і Андре Кюрті демонструють свободу руху і естетику жесту через танець, пластику й акробатику". Веронік Отт,  La Terrasse

"Майстерність і фізична підготовка акторів дає їм змогу використовувати різноманітні технічні прийому з математичною точністю, підсиленою виразними емоціями". Максен Луїс,  Jornal do Brazil

Тривалість вистави: 70 хв.


Понад 10 років Артюр Ріберо та Андре Кюрті знаходяться в пошуку, обмінюються думками, ведуть діалог, експериментують і разом створюють вистави театру жесту.

Вони сповнені бажання розкривати гуманістичні теми та розповідати сучасні історії.

Їхній вимогливий творчий підхід сприяє досягненню єдності драматургії, сценографії і хореографії. Їхні прагнення та творча амбітність є силою й унікальністю цих артистів.

Все в них неначе походить з якоїсь однієї очевидної ідеї, з однієї потреби самовираження.

Високий рівень майстерності дає змогу дедалі більше вдосконалювати творчий почерк, підтримувати безперервний зв'язок між драматургією і дією.

Починаючи з 1998 року, трупа показала спектаклі більше ніж у 30 країнах і широко популяризує свої вистави: "Нас двоє", "На межі реального". "Саудаде – земля води", "Фрагменти бажання".

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «"На межі реального" Гастролі! Франція.», що відбудеться – в Молодому театрі. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!