Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Липень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1
  2 3 4 5 6 7 8
  9101112131415
»16171819202122
»23242526272829
 3031     

Молода поезія
(до 200-річчя Т.Г.Шевченка)
Молода поезія
(до 200-річчя Т.Г.Шевченка)«Молода поезія – Молодий театр»: унікальний проект до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка

27 лютого на сцені Київського академічного Молодого театру відбудеться творча імпреза «Молода поезія – Молодий театр». Це спільний проект нашого театру та Національного музею імені Тараса Шевченка. Цього вечора молоді українські поети вперше вийдуть на велику театральну сцену зі своїми творами, в яких біль і пульс сьогоднішнього часу. Актори театру будуть читати поезію Тараса Шевченка. В такому поєднанні сучасного і класичного – перегук часів, відлуння епох, безперервний діалог минулого і сьогодення. В поезіях молодих авторів: пристрастність і філософське споглядання, громадянський запал і медитативність, пронизливий ліризм та зворушлива емоційність. До участі у творчому вечорі запрошені поети, твори яких друкуються в ЗМІ, їх тексти високо оцінили в журі різних літературних форумів. Ці 20-річні автори – певною мірою – поетичні лідери свого покоління: Олена Герасим’юк, Мирослав Лаюк, Юлія Нестерова, Олександра Шевченко, Василь Карп’юк. Отже, 27 лютого вони вперше крізь призму своєї творчості розкриють глядачам-слухачам свої непересічні внутрішні світи. Молодий театр сподівається, що майбутній вечір молодої української поезії стане початком нового циклу. І згодом гостями нашого театру стануть нові автори.

Координатори проекту: художній керівник Молодого театру Андрій Білоус та диретор Національного музею Тараса Шевченка Дмитро Стус. Інформаційна підтримка: всеукраїнський інформаційно-аналітичний тижневик «Дзеркало тижня. Україна» та Національний телеканал «Культура».  

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Молода поезія (до 200-річчя Т.Г.Шевченка)», що відбудеться – в Молодому театрі (Камерна сцена). Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!