Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Липень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1
  2 3 4 5 6 7 8
  9101112131415
»16171819202122
»23242526272829
 3031     

«Men at work»
«Solo For Two»
«Men at work»
«Solo For Two»
«Men at work»
«Solo For Two»

Якщо ви хочете впевнитись, що хіп-хоп не закінчується на декількох акробатичних трюках, фігурах на підлозі та батлів між танцівниками, прийдіть та відкрийте для себе виставу німця Нільса «Шторма»  Робіцького та француза Карла  «Кан-Вунга» Лібанюса.
«Соло для двох» відразу демонструє, що танець хіп-хоп вимагає не тільки великої віртуозності, але також може мати надзвичайну сценографію та наводити на важливі думки, такі як створення Людства, змальованого у Біблійних історіях.
Якщо ви все ж таки маєте сумніви, дует двох танцюристів остаточно вас переконує. Вони - проти поневолення роботою та залежності від штучних потреб суспільства споживання. Два стовпи європейської хіп-хоп сцени, Шторм та Кан-Вунг, у робочих касках на голові, пропонують роботехнічний та акробатичний балет хіп-хоп на фоні звукового урбаністичного супроводу. І цей протест не є марним: Карл та Шторм створюють інший світ,  паралельний реальному, де, як не парадоксально,  але все ж таки людські створіння управляють машинами.

За підтримки Спільного фонду франко-німецьких культурних проектів у інших країнах.

«Men at work». Хореографія та музика: Karl «Kane-Wüng» Libanus та Niels «Storm» Robitzky. Художник по світлу: Bernard Fiou. Освітлювач: Jean-Yves Desaint-Fuscien. Спільне виробництво: MOOV'N AKTION, La Filature, Scène Nationale de Mulhouse. Авторські права та турне: MOOV'N AKTION / ww.moovnaktion.org
 
«Solo For Two». Хореографія та музика: Niels «Storm» Robitzky. Відео: Lesh Style Productions (Berlin) у співпраці з Niels Robitzky. Світло: Jean-Yves de Saint-Fuscien. Спільне виробництво: Théâtre Jean Vilar - Suresnes Cités Danses 2001, The Storm & Jazzy GbR, MOOV'N AKTION. Авторські права та турне: MOOV'N AKTION / ww.moovnaktion.org

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на ««Men at work» «Solo For Two» », що відбудеться – в Молодому театрі. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!