Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Вересень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
       1 2
  3 4 5 6 7 8 9
 10111213141516
»17181920212223
»24252627282930

"Інкрустації"
Л.Костенко

Київ

Молодий театр
Ліна Костенко

ІНКРУСТАЦІЇ

Поетична вистава

Режисура  і сценографій - Олена Шапаренко

У ролях - н.а.України Лідія Вовкун

Дует "Сестри Тельнюк": з.а.України - Леся і Галина Тельнюк
 
Молодий театр, до Дня народження великої української поетеси Ліни Костенко презентує поетично-музична виставу «Інкрустації», що складається з віршів  поетеси різних періодів життя.
Поруч з н.а.України   Лідією Вовкун, яка і читає вірші, образний світ вистави, його музично-пісенний ряд  творить дует «Сестри ТЕЛЬНЮК» у складі : з.а.України  Лесі та Галини Тельнюк. До вистави, що складається з трьох умовних частин - Дорога до любові, Я і Світ, Я і Вічність, увійшли вірші з різних поетичних збірок авторки: "Крізь роки і печалі", "Безсмертним рухом скрипаля", "Осінні сонети", "Інкрустації", "Летючі катрени", "Душа шукає ..... в словах".
Три жінки, які весь час присутні на сцені, створюють неоднозначний та мінливий образ поетеси, що надзвичайно чутлива до нашого сьогодення. Візуальний ряд вистави, а це комп’ютерна графіка, виступає як відголос  душевних переживань героїнь.  Поєднання комп’ютерної технології і живої людської душі, механічного інтелекту і творчого акту митців надає виставі  драматичного звучання.  Режисер вистави – Олена Шапаренко.

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «"Інкрустації" Л.Костенко», що відбудеться – в Молодому театрі. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!