Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Серпень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
 13141516171819
»20212223242526
»2728293031  

"Гра кохання та випадку"
Франція
Гра кохання та випадку
«Кохання немає, є тільки докази кохання»

Постановка: Філіп Кальваріо у творчій співпраці з Валері Негр
Сценографія: Орелі Маестр
Костюми: Орор Попіно
Світло: Ніколя Марі
Звук: Kiappe Кіапп

Дійові особи та виконавці:
Маріо – Жеремі  Бедрюн
Лізетта – Анн Був'є
Дорант – Філіп Кальваріо Philippe
Оргон – Ерік Гео
Сільвія – Жюлі Арнуа
Арлекін – Кевін Леланньє, Ніколя Шупен
Від комедії звичаїв до комедії переживань. Один пан та одна пані, двоє аристократів, та їхні слуги вирішили помінятися ролями, щоб перевірити почуття один одного. Іронія долі полягає в тому, що і він і вона поступають однаково, і кожен зустрічається зі своєю парою, не відаючи про це. Так розпочинається гра «любовних переживань».
Якщо в цій п’єсі перед нами і розігрується комедія, то це завжди ціною страждань чотирьох основних персонажів. Вони борсаються у світі, в якому поступово втрачають владу над власними почуттями. Маріо постійно вплітає у любовні розмови легкість та серйозність. Коли одним з персонажів заволодіває кохання, його слова випромінюють щастя, що охоплює його, але одночасно й страх, який виникає від цього, ще незнайомого почуття.
Ми спостерігаємо, безсилі щось змінити, за цим натхненним пошуком істинності почуттів. Глядач знає все наперед і наче підглядає нишком за тим, що відбувається.

Закон бажання. Отже належить кохати того, кого треба, а не того, кого вважаєш, що кохаєш. Таким чином, необхідно переживати своє заборонене бажання у світі, де цінність почуттів диктується законом. Безумовно, Маріо бажає, щоб жінки посідали більш значне місце в суспільстві, щоб вони перестали залежати від чоловіків, перестали бути предметом для свого батька, брата, а потім і чоловіка. Героїня п’єси Сільвія засвідчує цю незалежність: вона виборює право вийти заміж за чоловіка, якого кохає.

Чи ці проблеми є настільки віддаленими від сьогодення? Я так не гадаю.
Існує необхідність боротися за свою пристрасть, бути здатним все зруйнувати заради неї.
Зрештою, досягти її, пережити та сказати: «все, що захоплює мене найбільш, так це докази моєї ніжності, які я надав Вам».

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «"Гра кохання та випадку" Франція », що відбудеться – в Молодому театрі. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!