Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Липень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1
  2 3 4 5 6 7 8
  9101112131415
 16171819202122
»23242526272829
 3031     

Empty trash
(спалюємо сміття)
Empty trash
(спалюємо сміття)

Empty trash
Жанр: Шалена комедія на 2 дії.

Автор: Тетяна Іващенко.

Постановка і музичне оформлення – з.а. України Юрій Одинокий.

Сценографія та костюми – Костянтин Кравець.

Пластичне вирішення – Людмила Попович.

Виставу веде Марина Тирновян.

 

ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:

СОФІЯ, астропсихолог - Народна артистка України Тетяна Стебловська

РОСАНА, психолог та помічник СОФІЇ - Ганна Васильєва, Наталія Васько

«ШЕФ», банкір та бізнесмен - Олександр Галафутник, Сергій Кучеренко

«ШЕРИФ», працює на шефа - Народний артист України Олександр Безсмертний

«ЕЛВІС», музикант - Кирило Бін

«С’ЮЗЕН», молода дівчина - Ліліана Ребрик, Анна Топчій

«ЕЛЕН», красива жінка невизначеного віку - Вікторія Авдєєнко, Заслужена артистка України Людмила Дементьєва

Під загадковою назвою «EMPTY TRASH»...поки що загадковою...хоча насправді назва звичайна. Звичайна для тих, хто давно на «ти» з компю’тером. «EMPTY TRASH» означає: натиснути кнопку, щоб скинути непотрібну інформацію до «Корзини». Очистити «пам’ять» комп’ютера. Герої вистави знайшли дивовижний хід для вирішення своїх сердечних проблем. Вони звернулися за допомогою в невеличку приватну клініку, де панують дотепні психологи з нетрадиційними методами лікування. В основі їхнього методу – небуденні Рольові ігри. Рольова Гра дарує нашим героям можливість пережити неймовірні події. Відчути себе іншими людьми, зрозуміти, що саме заважало їм бути щасливими.

Після закінчення гри учасники повертаються до реального життя. Чи вдалося їм назавжди позбутися своїх вад? Відчути себе оновленими? Чи Рольова Гра подарувала кожному лише ілюзію? І взагалі...хіба Рольова гра спроможна запрограмувати реальність? Чи можливо, щоб психологи були розумнішими за життя? На це питання ви зможете отримати відповідь переглянувши виставу.

Перемогти долю! Перевтілитися на Елвіса Преслі! Повернути втрачене кохання! Стати шерифом на Дикому заході! Це під силу лише супер-героям? Ні! Досвідчений провідник-психолог веде наших героїв через пригоди рольової гри до щасливого фіналу.

Тривалість вистави: 2 год. 20 хв. 

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Empty trash (спалюємо сміття)», що відбудеться – в Молодому театрі. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!