Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Серпень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
 13141516171819
»20212223242526
»2728293031  

"Червона Шапочка"
"Червона Шапочка"
Вистава для дорослих та дітей (від 9 років)


Ця «Червона шапочка» промовляє без слів, висловлюється проникливими образами зворушливої краси. Кожен плекає у собі первісну силу та разючу двозначність цієї історії. Чи не чатують на нас в лісовому закутку забуті почуття? Занурюючись у кармінові радощі або у криваво-червоний відчай, сяючий капелюшок відважно крокує по доріжках, вимощених жахливими тінями, страхіттями та таємницями. Цей захоплюючий балет-двобій між дівчиною та вовком перетворюється на чарівний танець любові та смерті.

Візуальний театр Флоранс Лаво не намагається сказати більше, ніж сама знаменита казка Шарля Перро. Кожен добре знає, але цілком не розуміє, символічного значення історії, власне цієї історії, яка вимагає, щоб її переживали, а не пояснювали. Кожен добре знає, але ж… Отже, звісно: маємо ще одну червону шапочку з більш сміливим підходом у порівнянні з різноманітними попередніми інтерпретаціями, що дозволяє завдяки казці все більше і більше збагачувати наше уявлення про людину.

Ця постановка, яка у 2006 році отримала престижну премію «Мольєр» в номінації «Вистави для юного глядача», розважить дітей, але особливо… дорослих.
 

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «"Червона Шапочка"», що відбудеться – в Молодому театрі. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!