Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Серпень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
»13141516171819
»20212223242526
»2728293031  

"Черепаха" Д.Бозін
Провідний актор театру Романа Віктюка
ДМИТРО БОЗІН у виставі

«ЧЕРЕПАХА»

Режисер: Дмитро Бозін
Актори:
Провідний актор театру Романа Віктюка, з.а. РФ - Дмитро Бозін
Піаністка, лауреат міжнародних конкурсів - Анастасія Животовська

Провідний актор театру Романа Віктюка - ДМИТРО БОЗІН, відомий за ролями у виставах «Служниці», «Майстер і Маргарита», «Саломея», «Король Арлекін», «Маскарад Маркіза де Сада», виступає у виставі не тільки як актор, але як режисер і поет.

У виставі звучать вірші великих російських поетів - Йосипа Бродського і Марини Цвєтаєвої, любовна лірика іспанського поета Хуана Хіменеса, пісні Андрія Петрова та Олександра Дольського, джазові імпровізації Гершвіна, незабутні блюзи Vaya Con Dios і класична музика Шопена, Равеля, Шумана, Гріга.
Вивільняючи внутрішню енергетику творів поетів і композиторів, автори "Черепахи" розкривають давню силу почуттів, дрімаючих в глибині людської душі. Запрошуючи глядачів піти за собою, Дмитро Бозін та Анастасія Животовська занурюють публіку в іншу реальність, в якій, здається, немає нічого неможливого.

Сюжет про чоловіка і жінку перегукується з багатьма любовними історіями. Подібно фантастичним персонажам Дмитро Бозін та Анастасія Животовська перевтілюються в героїв минулого та сьогодення, примиряють на себе маски казкових і реальних персонажів. У якийсь переломний момент зникають містичні образи, пропадають маски, відкриваються справжні обличчя і на сцені залишаються - Він і Вона. Чоловік і Жінка, які люблять один одного.
«Потрібно бути мудрими людьми, розуміти, що ваші почуття не повинні погубити іншу людину, особливо, якщо ви сильні. Але, так чи інакше, ви все-таки шукайте рівних вам в пристрасті. Чим раніше ви навчитеся їх визначати, тим щасливіше буде простір. Тому що людина може тільки здаватися сильною, і, кинувшись до нєї всією своєю енергетикою, ви можете його зламати ...»
Дмитро Бозін

Тривалість: 2 г. 15 хв.
Вистава йде з одним антрактом
 

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «"Черепаха" Д.Бозін», що відбудеться – в Молодому театрі. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!