Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Серпень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
»13141516171819
»20212223242526
»2728293031  

БРАТИ КАРАМАЗОВИ
Гастролі!
БРАТИ КАРАМАЗОВИ
Гастролі!

ГАСТРОЛІ МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ  «THEATRE CONFRONTATIONS» (ЛЮБЛІН, ПОЛЬЩА).

Театр “Provisorium” (Польща, Люблін)
БРАТИ КАРАМАЗОВИ
(за романом Федора Достоєвського)
«Дивлячись люблінських «Братів Карамазових» майже три години сидиш як на голках. Немає ані хвилини, щоб втомитися від образів, знудитись від діалогів. (…) Ми спостерігаємо духовний шлях особистості так, ніби це захоплюючий гостросюжетний фільм. (…) Опринський створив виставу з роду тих, на яких просто неможливо заснути, адже після них щось починає промовляти в нашій свідомості, до яких невпинно вертаєшся в пам’яті, аналізуючи їх знову і знову»

Лукаш Древняк. Проклята симетрія, Щотижневик «Газета Політична», №117,17.06.2011
Режисер: Януш Опринський. Прем’єра: квітень 2011 р.
Тривалість: 2 години 40 хвилин (без антракту)
Субтитри: російські

«Видатний роман Федора Достоєвського «Брати Карамазови» відображає конфлікт цінностей та запеклу боротьбу світоглядних позицій, яка точилася в середовищі російської інтелігенції XIX сторіччя. Великий парадокс, таємниця безсмертного твору Достоєвського полягає в тому, що  питання, які відчайдушно намагаються розрішити герої «Братів Карамазових» стали питаннями наступних поколінь світової інтелігенції. Відкриваючи роман, молоді люди знову і знову впізнають себе в образах Івана, Дмитра, Альоші, Каті та Грушеньки. Звертаючись до цього тексту сьогодні, намагаючись вмістити славетні метафізичні діалоги в прокрустове ложе сучасності, зіткнути світ  Достоєвського з жорсткими реаліями сьогодення, ми усвідомлюємо, які труднощі чекають на цьому шляху. Ми лише прагнемо трохи пробудити Братів Карамазових, а значить  - юродивих, просвітлених, шаленців, святих ідіотів, щоб вони змусили нас пробудити наше духовне єство». Створюючи виставу, автори співпрацювали з проф. Цезарієм Водзінським – видатним польським аналітиком творчості Достоєвського, автором книг «Святий Ідіот», «Транс, Достоєвський, Росія, чи о Філософствуванню сокирою».    

Театр “Provisorium”
„Театр «Provisorium» — один з найвідоміших альтернативних театрів Польщі.  «Provisorium» народився на хвилі політичних протестів 70-х років. Як і годиться справжньому дисиденту та борцю з тоталітарним режимом, театру довелося постраждати: його спектаклі забороняли, акторів кидали за грати, не один раз театр знаходився на межі закриття. Якщо проводити паралелі з радянським театром, найближчим аналогом «Provisorium», звичайно, буде московська «Таганка». Той же самий суспільно-політичний пафос, те ж відкрите фрондерство та конфронтація з владою.   
Головна тема та думка «Provisorium», над якою він продовжує працювати і сьогодні, в зовсім іншій політичній ситуації, - це національна ідея, проблема самовизначення польського народу. Тому цілком природно, що програмним автором для цього театру став Вітольд Гомбрович – один з найбільш жорстких та послідовних критиків повоєнного режиму, який ціле життя шукав «свою Польщу».  Вистава за його романом «Фердидурке» мала голосний світовий успіх і стала візитною карткою «Provisorium» та Компанії «Театр», а режисерів Януш Опринський та Вітольд Мазуркевич стали вважати за свого роду театральних експертів з Гомбровича».

Марина Шимадина. Польскую идею пустили в расход. Гастроли театра Provisorium в Москве Газета "Коммерсантъ”, №207 (3291), 02.11.2005
 

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «БРАТИ КАРАМАЗОВИ Гастролі!», що відбудеться – в Молодому театрі. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!