Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Серпень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
»13141516171819
»20212223242526
»2728293031  

Вечір з Театром 19
Вечір з Театром 19Час  плине швидко -  ось вже і «ТЕАТР 19» добігає свого 15-річчя!
Все починалось у 2000-му. 19 червня відбулася прем’єра «Емігрантів» за Славоміром Мрожеком – вистави, що була у репертуарі театру цілих 12 років.


19 червня 2000 року у Харкові народився новий театр. Театр з простою і короткою назвою: «ТЕАТР 19».
З Києвом пов’язано багато. Вперше у столиці «ТЕАТР 19», що став одним з переможців Всеукраїнського фестиваля «Культурні герої ХХІ століття», зіграв у 2002 році виставу «Павло І» за Д. Мережковським, у затишному приміщенні театру «ДАХ». Від тих пір чимало гастролей відбулося у залах Молодого театру, Російського театру імені Лесі Українки, ТЮГу на Липках, Театру на Лівому березі Дніпра. Неодноразово «ТЕАТР 19» ставав переможцем та дипломантом різноманітних фестивалів та конкурсів.
До свого 15-річчя театр  презентує киянам подарунок.  Святкова подія під назвою «Вечір з ТЕАТРОМ 19» має відбутися 17 червня. Цього вечора на малій сцені Палацу «Україна» глядачеві буде запропоновано переглянути дві окремі одноактні вистави, які вдома зазвичай граються в різні дні.
Спочатку, у першому відділенні «Вечора…», буде зіграно спогади про кохання «Але все ж таки» за п’єсою Мара Байджиєва. У центрі історіі – постать молодої жінки Назі (Н.Іванська), яка відпочиває разом зі своїм коханцем Сашею-Іскандером (С.Лістунов) у безлюдному  місці на березі озера Іссик-Куль. Немало жорстких випробувань встигло випасти на долю Назі. Поки Іскандер рибалить, жінка проводить безкінечні дні наодинці з невеселими думками. Аж раптом з’являється Незнайомець (О.Дідик)…
Ніжну, ліричну, теплу і світлу виставу супроводжує музика відомого київського композитора та піаніста Павла Ігнатьєва.
«Спектакль смотрится на одном дыхании и создается такое впечатление, что трое героев на сцене дышат вместо тебя, так как ты просто забываешь об этой функции своего организма. Шум морского прибоя слышится в тишине, а крики чаек легко узнаваемы в случайном скрипе сидений неосторожного зрителя.
Этот спектакль одновременно о любви и об одиночестве. О том, что бессмысленно жить с человеком из-за страха остаться одному, продолжать бессмысленные отношения только ради того, чтобы в старости был рядом хоть кто-то, кто бы мог поднести стакан воды. О том, что искать и находить любовь никогда не поздно.» (Відгук глядача)
Після 20-хвилинного антракту у другому відділенні кияни побачать оновлену версію абсурдистської трагікомедії «Кароль» за п’єсою Славоміра Мрожека.
На прийом до Окуліста (П. Алдошин) приходять двоє: вочевидь божевільний Дідусь (Ю. Ніколаєнко) із Внуком (М. Михальченко) та рушницею. Дідусеві потрібні окуляри, щоб розпізнати та знищити заклятого ворога – якогось Кароля. Спочатку все виглядає достатньо кумедно. Але зовсім скоро Окулістові буде не до сміху…
Тож до зустрічі на «Вечірі з ТЕАТРОМ 19», дорогі друзі!

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Вечір з Театром 19», що відбудеться – в Палаці Україна (Малий зал). Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!