Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Серпень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
 13141516171819
»20212223242526
»2728293031  

"Таємна любов Пушкіна"
Не плутайте Пушкіна з Путіним!

«Пушкін - це наше все!» - говорили вчителі літератури, літературознавці, філологи і просто любителі поезії Царської Росії і Радянського Союзу в ХХ столітті.

Зараз на дворі ХХІ століття, ми живемо в столиці незалежної України і на нас агресивно нападає сусідня Російська федерація... Варто ставити спектаклі, співати пісні російською мовою? Або краще відразу забути цю рідну для багатьох мову, забути велику російську літературу і поезію, відмовитися від того, що ввібрав з молоком матері - тільки тому, що не любиш Путіна і його команду, не любиш Януковича і його посіпак.
Ми, як і більшість української інтелігенції, відповідаємо категоричним «ні»!

Д. Байрон, О. Пушкін, Т.Шевченко, І. Гете, А. Міцкевич, Р. Кіплінг - культурне надбання всього світу на всі часи. Треба знати своє, але не відмовлятися від кращого світового, тим більше зовсім не чужого.
Тому Київський театр поезії та пісні ім. В.С.Висоцького, що складається з професійних артистів, музикантів, співаків і відомих бардів, поставив виставу-концерт «Таємна любов Пушкіна» за віршами та романсами великого поета. Ми запрошуємо киян і всіх гостей Києва на прем'єру, яка відбудеться 19 жовтня 2014р. (початок о 19:00) у малому залі ДК «Україна».

Учасники: Заслужений артист Росії - Петро Миронов, соліст оперної студії НМАУ - Павло Денисенко, лауреат міжнародних конкурсів, гітарист, композитор - Борис Бельський, художній керівник театру, заслужений працівник культури України - Семен Рубчинський.
Будемо раді зустрічі з любителями О.С.Пушкіна в рік 215-річчя з дня народження великого поета!

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «"Таємна любов Пушкіна"», що відбудеться – в Палаці Україна (Малий зал). Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!