Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Липень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1
  2 3 4 5 6 7 8
  9101112131415
»16171819202122
»23242526272829
 3031     

"Ще не вмерла! Україна."
(національний перформанс)
«Ще не вмерла! Україна»
(національний перформанс)

Якщо політика – це розум нації, економіка – її тіло, то мистецтво – це її душа, душа нації. І хоча може здаватися, що Україна зараз і 200 років тому – це дві різні держави, українська душа залишилася незмінною – вірною, люблячою, ліричною, емоційною, жертовною, справжньою.
Не вірите? Тоді спробуйте відрізнити у нашому перформансі поезії Тараса Шевченка чи Лесі Українки від творів наших сучасників – вони однаково пульсують різкими проблемами й щирими відповідями.
Чи добре Ви знаєте Україну? Що Ви готові зробити для своєї країни? Як виражаєте свою громадянську позицію в питаннях еміграції, патріотизму, рідної мови, політики чи війни? Які нові вимоги пред'являє сучасність до мистецтва і духовності? Налаштуйте свою душу в унісон з душею України!
 «Ще не вмерла! Україна» - це національний перформанс, який мовою сучасного театру -  через поезію, прозу, відео, музику, танець, українською і російською мовами, говорить про одне – Єдину Україну.
Бо нація народжується лише там, де в неї по-справжньому вірять!

РЕЖИСЕР-ПОСТАНОВНИК - ОЛЬГА МІХНЕВИЧ

Тривалість вистави: 1 год. 40хв.

Трейлер -
Телерепортаж про виставу -

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «"Ще не вмерла! Україна." (національний перформанс)», що відбудеться – в Палаці Україна (Малий зал). Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!