Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Червень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3
  4 5 6 7 8 910
 11121314151617
»18192021222324
»252627282930 

Сергій Єсенін:
"Любовь хулигана"




Сергій Єсенін:
Нова вистава - концерт про життя та творчість видатного російського поета Сергія Єсеніна «Любов хулігана», відкриває глядачеві харизматичну особистість Єсеніна, його бунтарський характер, його стосунки з жінками, його пристрасть і біль. Чудові артисти, оригінальний сценарій, чудова музика та аранжування пісень. Після вистави у глядача виникає величезний інтерес до творчості й особистості поета. Всі, кому пощастило чути на записах вірші Єсеніна у виконанні самого автора, були вражені пристрастю, тембром і енергетикою поета, яку пізніше порівнювали з молодим В.Висоцьким. А сумна і тужлива інтонація в піснях С. Єсеніна, яка була звична з дитинства радянській людині, виникла після смерті поета і культивувалася партією на протязі всього ХХ століття. Ми ж повертаємо Єсеніну його справжній вигляд, щоб глядач ХХІ століття знову полюбив поета, бо він співзвучний з нинішнім часом, так як сам жив на переломі епох.
          Для заслуженого артиста Петра Миронова, відомого знавця і любителя поезії ХХ століття - ця вистава особливо дорога, адже він і режисер, і актор в одній особі.
          Для оперного соліста Павла Денисенка - це одна з перших ролей з драматичним співом, де потрібно, крім блискучого голосу (бас), донести до глядача зміст кожного слова великого поета.
          Для лауреата міжнародних конкурсів гітаристів, композитора, аранжувальника, який дуже тонко відчуває вірші, музиканта Бориса Бельського - це колосальна можливість проявити свої блискучі здібності.
          Коротке, але дуже яскраве і насичене життя Сергія Єсеніна не залишає нас байдужими навіть 100 років потому.
          Приходьте і самі перевірите ці докази! 

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Сергій Єсенін: "Любовь хулигана"», що відбудеться – в Палаці Україна (Малий зал). Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!