Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Липень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1
  2 3 4 5 6 7 8
  9101112131415
 16171819202122
»23242526272829
 3031     

Поховайте мене за плінтусом
Поховайте мене за плінтусомШановні глядачі!

Вистава переноситься з 04.03. на 22.03.2014г. Всі придбані квитки дійсні.

Дякуємо за розуміння!

Поховайте мене за плінтусом

Моновистава Євгенія Барсукова (Театр «ЮZ»)

Моновистава Євгенія Барсукова - легка і проста. Ті, хто не читав книгу Павла Санаєва, зрозуміють все і навіть більше. Кожен, хто читав, природно чекає чогось свого. Євген Барсуков «дасть» ім Санаєва, смішного і зворушливого, без театральщини. Байдужих на цьому спектаклі не буває.

Газета "Східний проект":
"Я не могла стримати сліз!"

Моновистава за твором П. Санаєва «Поховайте мене за плінтусом » змусила заплакати багатьох. «Після виступу Євгена Барсукова я плакала. Немає слів. Він дуже тонко все відчув і передав. Важливо, що актор не переграв, а доніс всі емоції і думки в потрібному ступені»- говорить Наталія. Доля маленького хлопчика, його розповідь про своє життя, ряд спогадів, які ранять і нюанси стосунків у сім'ї зворушили багатьох у залі. Євген Барсуков дуже тонко передав і образ бабусі, вічно проклинала всіх навколо, і «мами- Чумочкі», яка є єдиним сенсом у житті дитини, і почуття самого малюка, який змушений жити за абсурдними законами життя, придуманими бабусею. Багато глядачів назвали моноспектакль театру « ЮZ » однією з кращих в рамках фестивалю «Театральна легенда 2013 » ім. М.Д.Сілаева.

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Поховайте мене за плінтусом», що відбудеться – в Палаці Україна (Малий зал). Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!