Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Серпень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
»13141516171819
»20212223242526
»2728293031  

«Ода романсу»
вечір старовинного
циганського романсу
«Ода романсу»
вечір старовинного
циганського романсу"Ода романсу "

Вечір старовинного циганського романсу

«Все, как прежде», «Ямщик, не гони лошадей», «Не уезжай, ты мой голубчик», «Не смущай», «Не вечерняя», «Хризантемы», «Седина», «Только раз», «Не уходи», «Отойди, не гляди», «Ты восчувствуй».. Це далеко не повний перелік творів, які тривожать душу .....

Автор ідеї та режисер- постановник Ігор Крикунов: « Вивчаючи історію романсу, стаєш свідком того, що всі великі класики літератури, поети, музиканти творили свої шедеври під впливом романсу - Островський, Купрін, Толстой, Блок, Гребінка, Фет, Франко.
Цей факт лежить в основі музичного спектаклю. У ньому використані романси 19 століття, уривки з п'єс Островського « Бесприданница » і Лєскова « Зачарованный странник», поезія Пушкіна «...из Индии дальней, на Русь прилетев, со степью печальной их свыкся напев ...»
Головна ідея - протиставити високе поетичне слово і музику сучасної «дешевої попси» і донести романс до серця сучасного глядача.

Виконавці:

Людмила Крикунова,
Жанна Крикунова
Рустам Мазнічка
Радислав Стеценко
Ігор Крикунов, народний артист України
Артисти циганського театру « Романс»

Тривалість 1 година 30 хвилин

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на ««Ода романсу» вечір старовинного циганського романсу», що відбудеться – в Палаці Україна (Малий зал). Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!