Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Вересень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
       1 2
  3 4 5 6 7 8 9
 10111213141516
»17181920212223
»24252627282930

Making waves та Ad Libitum за участю Voc_OUT
Making waves та Ad Libitum за участю Voc_OUT
Новорічний концерт від вокальних ансамблів Making waves та Ad Libitum за участю Voc_OUT

Музика, що подарує відчуття легкості та свята у зимові дні !

Making waves

Жіночий вокальний ансамбль був створений 2010 року учасницями Національної академічної хорової капели при Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут».
У репертуарі ансамблю класична музика, сучасні обробки українських народних пісень, популярна та хорова музика народів світу.
Колектив є переможцем багатьох українських та зарубіжних конкурсів, таких як Всеукраїнський вокальний конкурс Art-fiesta у Харкові (I місце, 2010), I Всеукраїнський хоровий конкурс серед технічний вузів Art-Premier у Харкові (I місце, 2011), Всеукраїнський вокальний конкурс ім. Бориса Лятошинського у Києві (II місце, 2011), VIII Міжнародний конкурс хорових колективів «Поющий мир» ім. Ю. Фаліка у Санкт-Петербурзі, Росія (I місце, 2012), Ohrid Choir Festival & Contest, Македонія (I місце, 2013). Також у ансамблю є гарна традиція щороку проводити різдвяний та літній сольні концерти у залах Києва.
Влітку 2013 року ансамбль презентував своїм слухачам дебютний диск під назвою “Sing for joy”.
Дівчата беруть участь у благодійній діяльності і протягом 2013 року зібрали близько 7000 гривень для лікування дітей, хворих на онкологічні захворювання, а також взяли участь у благодійному концерті, організованому Благодійним комітетом Посольства Великобританії в Україні на підтримку Фонду допомоги онкохворим дітям “Краб”.

Посилання на пісні:
http://www.youtube.com/watch?v=T3amuc9ZQ4M
http://www.youtube.com/watch?v=-T0La_5QqNc
Офіційні сторінки ансамблю:
http://makingwaves.com.ua/
http://www.facebook.com/makingwaves

Ad Libitum
Секстет Ad libitum був створений у 2007 році.
Учасників групи завжди цікавили кращі зразки джазової інструментальної і a cappella музики, нестандартні гармонії, складні ритми. Це як раз той випадок, коли молоді музиканти вносять щось нове і цікаве в жанр музики a cappella. Що таке вокальна формація ? Які завдання ставить для себе Ad libitum в музиці? Можна відповісти одним словом «гармонія». Це слово включає в себе багато технічних моментів (йдеться не тільки про засоби музичної мови, володіння складним інструментом «людський голос», відчуття ритму), а про основне, на наш погляд в музиці, органічне відчуття ансамблю, коли шість музикантів стають єдиним інструментом – як на сцені, так і в житті.
У 2009 році група стала лауреатом фестивалю «Червона Рута – 09», у 2010 році лауреатом конкурсу Acappella Contest (Леіпціг, Німеччина)

Voc_OUT
Музичний ентузіазм об’єднав молодих музикантів у акапельний колектив Voc_OUT.
Творчий шлях групи почався влітку 2013 року і з цього часу Voc_OUT приймає активну участь у концертах і творчих заходах. У репертуарі колективу є створені групою обробки українських та зарубіжних пісень, а також власні авторські пісні. 

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Making waves та Ad Libitum за участю Voc_OUT », що відбудеться – в Палаці Україна (Малий зал). Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!