Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Вересень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
       1 2
  3 4 5 6 7 8 9
 10111213141516
»17181920212223
»24252627282930

Ігор Погодін
творчий вечір про якість життя
Ігор Погодін
творчий вечір про якість життя22, 23 та 24 квітня
"РИЗИКУЮЧИ БУТИ ЖИВИМ"
творчий вечір про життя і стосунки

Чи знаєте ви, що значить відчувати смак життя? Коли в останній раз ви відчували вдячність за прожитий день? А адже привід щиро радіти і бути щасливим є завжди. Існує думка, що жити повноцінним життям - це стрибати з парашутом, пірнати з аквалангом, підживлюючи організм адреналіном і дізнаючись межі для самого себе. Однак це не так. Набагато важливіше не прагнення урізноманітнити свої будні, залучаючи в них щось нове, а вміння виявити життя в самому житті. Для тих, хто готовий вчитися насолоджуватися життям, ставитися до нього як до невичерпного джерела щастя, ми пропонуємо відвідати творчий вечір «РИЗИКУЮЧИ БУТИ ЖИВИМ».

"РИЗИКУЮЧИ БУТИ ЖИВИМ" - це три вечори про те, як якісно проживати своє життя. Про вміння бути справжнім, жити тут і зараз. Як бути щасливим і успішно будувати відносини. Міфи і реальність. Про почуття, близькості і страху. Пошуку себе і як з цим бути. Про переживанні - як цінності життя і джерелі сил.

Щиро чекаємо всіх бажаючих, кому цікава практична психологія, як для професійного розвитку, так і для особистого інтересу.

Для тих, хто хоче розбиратися у відносинах, як вони будуються, і як по- різному поводяться в них люди.

Триденний захід «Ризикуючи бути живим» пройде у форматі публічного виступу ведучого.
У яскравому викладі Ігор Погодін розповість про свій психотерапевтичний досвід, про небанальні людські історії, з якими йому довелося зіткнутися, про приватні труднощі та проблеми у відносинах. Можна буде поспілкуватися безпосередньо, задати свої питання та отримати професійний коментар.

Ви можете задати своє питання і отримати відповідь з вуст професіонала.

Ігор Погодін - талановитий психотерапевт і харизматична особистість, автор книг і статей на тему практичної психології. А також: кандидат психологічних наук, доцент, відомий гештальт- терапевт, супервізор та викладач. Ведучий тренер і член Професійного Ради Московського Гештальт Інституту, Директор Інституту Гештальт (м. Мінськ). Головний редактор « Вісника Гештальт- терапії». Автор діалогової моделі гештальт- терапії. Дійсний член Європейської Асоціації Гештальт- терапії (EAGT), Міжнародної Федерації організацій, що викладають Гештальт (FORGE), Білоруської асоціації психотерапевтів, Всеросійської Професійної психотерапевтичної ліги. Крім Білорусі, Ігор добре відомий в Україні та Росії ....

Вартість квитків вказана за 3 дні!

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Ігор Погодін творчий вечір про якість життя», що відбудеться – в Палаці Україна (Малий зал). Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!