Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Вересень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
       1 2
  3 4 5 6 7 8 9
 10111213141516
 17181920212223
»24252627282930

"Гравці"
І.Волков,Ф.Ольховський
Київський академічний театр на Подолі
ГРАВЦІ
Комедія

Автор: Микола Гоголь
Режисер- постановник - Олег Ліпцин
Сценографія - Федір Олександрович
Художник по костюмах - Ніна Руденко
Музичне оформлення - Володимир Борисов

Сюжет п'єси - афери: талановитий шулер намагається обіграти компанію, яка, як не дивно, виявляється теж командою аферистів. "Колеги по цеху" надувають один одного і розігрують живу інтригу з підставними особами і фальшивими пристрастями.

Любителям карткової гри, втім, як і любителям життя, граючи в яку ми іноді програємо в пух і прах, спускаючись на саме дно азарту, а іноді зриваємо джек -пот і прориваємося в королі, та що там - в тузи, напевно припаде до смаку вистава "Гравці" за п'єсою Н. В. Гоголя.

Тут є над чим посміятися і над чим замислитися, але головна загадка успіху все-таки залишається у вихорі карткової гри і, якщо ви досвідчений гравець, хто знає, може, вам вдасться вихопити розгадку з колоди карт містичного уявлення.
Вистава йде російською мовою.
 
Тривалість вистави 2 години 10 хв. без антракту.

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «"Гравці" І.Волков,Ф.Ольховський», що відбудеться – в Палаці Україна (Малий зал). Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!