Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Серпень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
 13141516171819
»20212223242526
»2728293031  

DAKH DAUGHTERS BAND

Київ

Експериментально-механічний завод "ЕМЗ"DAKH DAUGHTERS BANDDakh Daughters Band
Grozovska Band за участі Р.Гриньківа
19 вересня, о 20-00

Dakh Daughters Band
- це сім актрис, які взяли до рук музичні інструменти, щоб створити життєствердний перформанс про любов, свободу і красу, яка врешті-решт врятує світ. Учасниці колективу, відомі глядачам як акторки театру ДАХ, у новому проекті опинилися
на нейтральній території між пісенним жанром і драматичним мистецтвом, власне у просторі для експерименту. 

Dakh Daughters створює атмосферу французького салону, в якому Мірей Матьє подружилися із Мерліном Менсоном. Часом дівчата, озброєні на сцені повним набором струнних, клавішних і перкусією, потрясають публіку шаленим риком в манері Laibach, однак миттю можуть змінити гнів на милість, перетворившись на легковажних героїнь голлівудських фільмів 50-х років, красунь, що мріють про Карибські острови.
Текстовою основою для пісень цих напівказкових фей є українська поетична класика, тексти нобелівських лауреатів, власні твори і фрагменти популярних хітів минулого. Завдяки своєму досвіду дівчата вміло користуються увагою глядацької зали і легко керують емоціями публіки, змінюючи ритм музичної повісті і витримуючи межові,по вінця напружені паузи в потрібних місцях. Взаємодіючи із публікою у створенні своєрідної рок-опери, під час виступу группа демонструє своє бажання знайти не лише нові форми популярної музики, але й актуальні для нинішньої епохи контексти. 

Долая дамби буденності, новим контекстом шоу стане показ моделей молодого дизайнера одягу Поліни Веллер (Polina Veller). Моделі Поліни -  це постмодерністська адаптація «людини одягнутої» - сучасний психологічний контініум жителя мегаполісу, потенційного рекламоспоживачя. Одяг створений з баннерів. З тих самих гігантських реклам, які ми бачимо з вікон автівок, тролейбусів, автобусів. Ми бачимо цю велетенську інформацію, інформацію, яку об‘єднає ідея купівлі-продажу, ідея маркетингових ходів, фокус-груп. Ідея нівелювання особистості, але… Поліна, дивним чином, перетворює все це на вибух індивідуальності. Перетворює, на карнавальне дійство,на частину шоу Dakh Daughters. Задля радості, та яскравості власного існування!
GrozovSka Band - київський фолк-джазовий колектив, який виник в результаті творчої співпраці музикантів відомих груп "Сонцекльош", "Топоркестра", "Le grand orchestre". Група органічно поєднує різні напрямки музики, синтезуючи мотиви різних культур. У музичній основі пісень використані елементи реггі, джазу, рок-н-ролу. Вільно рухаючись від "фатальної мамби" до "циганського гранжу" музика GrozovSka Band здатна примиряти ворогів, знаходити нових друзів, повертати любов, знімати стрес і наповнювати слухачів щастям.

За рік свого існування учасники GrozovSka Band встиг пограти на українських фестивалях, виступити на відкритті ювілейної «Французької весни» і порадувати своєю творчістю меломанів Великобританії.

У червні 2012 року відбулася прем'єра дебютного кліпу групи на пісню "Гілочка яблуні" режисера Світлани Савченко та оператора - Стефана http://www.youtube.com/watch?v=PAFBWGqexPU

 

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «DAKH DAUGHTERS BAND», що відбудеться – в Експериментально-механічний завод "ЕМЗ". Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!