Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Серпень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
 13141516171819
»20212223242526
»2728293031  

"Спляча красуня"
Раду Поклітару

Київ

  Жовтневий палац 28 жовтня 19:00


28 жовтня, 19:00
70 – 750 ₴

«СПЛЯЧА КРАСУНЯ»

балет на 2 дії

Лібрето, хореографія, постановка – Раду Поклітару

Художник-сценограф – Маріанн Холленштайн (Швейцарія)

Художник костюмів – Дмитро Курята (Україна)

Величний твір в історії світової хореографії «Спляча красуня» П.Чайковського у виконанні артистів театру «Київ Модерн-балет» – це органічне поєднання, у коловороті чарівної фантасмагорії, світів реальності та казки. На створення сучасної постановки балетмейстера постановника надихнули – геніальна музика П.Чайковського та історія першоджерела казки неаполітанця Джамбаттіста Базіле (1566 – 1632 рр). Робота зі швейцарським художником-сценографом Маріанн Холленштайн та художником костюмів Дмитром Курятою – створили простір наповнений новим значенням відомої історії, пластичними образами, оригінальним «європейським присмаком» та витонченим стилістичним вирішенням.

«Неможливо встояти перед сліпучою пишнотою цієї фантастичної музики – геній композитора дарує натхнення хореографам і захоплення глядачам ось вже 128 років. Не втримався і я… Моя «Спляча красуня» натхнена літературним першоджерелом давньої казки. Мало хто знає, що ще задовго до Шарля Перро та братів Грімм, неаполітанський казкар Джамбаттіста Базіле у своїй книзі «Казка казок» першим розповів історію про принцесу, що заснула навіки. І нехай двір ясновельможного монарха у нашій «Сплячій красуні» - це не улесливі царедворці, а неймовірні фантастичні створіння, а молодий король знаходить свою сплячу принцесу не через 100, а через 800 років, - неважливо. Головне те, що дана вистава, як і її класичне першоджерело, виспівує гімн справжньому, всеперемагаючому коханню!» - Раду Поклітару.

За період існування театру «Київ Модерн-балет» було створено 16 одноактних та 5 повнометражних балетів. Театр отримав 5 премій «Київська пектораль» за кращі вистави року.

Колектив успішно гастролював у Франції, Іспанії, Нідерландах, Бельгії, Португалії, Румунії, Китаї, Таїланді, Білорусії, Молдові, Південній Кореї, Естонії, Росії та в багатьох містах України

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «"Спляча красуня" Раду Поклітару», що відбудеться 28 жовтня 19:00 в Жовтневому палаці. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!