Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Вересень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
       1 2
  3 4 5 6 7 8 9
 10111213141516
»17181920212223
»24252627282930
Болеро, Дощ

Болеро, Дощ
 «KИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТ»

БОЛЕРО

Балет на одну дію на музику М.Равеля

Постановний склад

Хореографія та постановка – Раду Поклітару

Художник костюмів – Ганна Іпатьєва

Асистент хореографа – засл. арт. України Анатолій Козлов

Художник по світлу – Олена Антохіна

Звукорежисер – Олександр Курій

«Болеро» Моріса Равеля – легендарна балетна партитура ХХ століття – у виконанні артистів трупи «КИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТ» отримала абсолютно непередбачуване, сміливе трактування, пронизане суперечливим духом нашого часу. У хореографічній версії геніального твору Раду Поклітару розповідає про безперервну, сізіфову боротьбу індивідуумів за право на власне «Я», за свою «несхожість», за свободу проти багатоголового, багаторуконогого спрута на ім’я «натовп».

ДОЩ

Хореографічна фантазія на музику народів світу та Й.С.Баха

Постановний склад

Хореографія та постановка – Раду Поклітару

Художник костюмів – Ганна Іпатьєва

Асистент хореографа – засл. арт. України Анатолій Козлов

Художник по світлу  – Олена Антохіна

Звукорежисер – Олександр Курій

«Дощ» – це філософська розповідь у формі хореографічної сюїти про долі людей, об’єднаних мимоволі в одному часі й просторі. Етнічна музика та контрастна їй музика Й.С.Баха, немов голоси людей, що говорять різними мовами, є прекрасною основою для хореографії Раду Поклітару. Творча ідея вистави виростає з ідеї музичної, втілюючи авторську концепцію: різні культури, ментальності різних націй об’єднують загальнолюдські цінності. В центрі вистави Р.Поклітару – люди, людські почуття.                                                                Балети «Болеро» і «Дощ» разом із балетами «Веронський  міф: ШЕКСПІРИМЕНТИ» та «Лускунчик» були удостоєні премії «Київська пектораль-2007» в номінації «Подія року». Ці балети бачили глядачі багатьох міст України, їх показували на гастролях в Румунії, Молдові, Росії, Нідерландах та інших країнах.

Тривалість вистави – 1 год. 20 хв.

Болеро, Дощ Болеро, Дощ

 

 

 

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Болеро, Дощ», що відбудеться – в Театрі опери та балету для дітей та юнацтва. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!