Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Серпень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
»13141516171819
»20212223242526
»2728293031  

ZELYONKA-FEST 1.4
фестиваль сучасного
танцювального театру
ZELYONKA-FEST 1.4
фестиваль сучасного
танцювального театру25 - 26 квітня
4 міжнародний фестиваль сучасного танцювального театру ZELYONKA-FEST 1.4

25 квітня

Відкриття 4 міжнародного фестивалю сучасного танцювального театру ZELYONKA-FEST 1.4

Програму фестивалю відкриє виступ відомого ізраїльського хореографа Ельдад Бен Сассон. Вперше на київський сцені ви можете побачити технічного танцівника і непередбачуваного постановника, в минулому соліста всесвітньовідомих компаній Batsheva Dance Company та Vertigo Dance Company.
На сьогоднішній день ізраільскій сучасний танець є одним з найцікавіших в світі, а унікальності прем’єрному виступу Ельдада на українській сцені надає той факт, що він презентує невеличку виставу, яку він створив за участі 20 українських професійних виконавців контемпорарі денс, які вже добре відомі в Україні власними виступами та виставами.
Ще однією «родзинкою» цього вечора є виступ польського театру танцю Dada Von Bzdylow з 45-хвилинною виставою «Невидимі дуети» - нескінченість відносин і почуттів між чоловіком та жінкою, іронічні зустрічі, прогулянки і розповіді мовою сучасного танцю.

26 квітня
Другий день фестивалю розпочнеться з програми найвідоміших та найактуальніших українських хореографів сучасного танцю. Кожен з них вже є особистістю, яка яскраво відображається в їх творчості. Багато з них мають власні компанії, є авторами багатьох вистав та мініатюр. Вперше в Україні в рамках фестивалю зібралися хореографи з всіх куточків нашої країни від Криму до Заходу і Сходу для того, щоб довести, що між нами нема ніяких протиріч, мистецтво єднає людей незалежно від їх особистих поглядів та переконань.

Серед учасників шоу-кейсу Тотем Денс Груп Христини Шишкарьової, Сантах Денс Компані Руслана Баранова, Блек Оранж Денс Театр Антона Овчіннікова, Київ Модерн Балет Раду Поклітару та багато інших.

Ще ніколи українські хореографи не збирались в такій кількості на одній сцені. Сучасний танець єднає Україну! 

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «ZELYONKA-FEST 1.4 фестиваль сучасного танцювального театру», що відбудеться – в Молодому театрі. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!